Vrijstaande woning te koop: Kapelstraat 28, Megen
KopenOssVrijstaande woningenKapelstraat 28

Kapelstraat 28

Megen, Oss

€ 698.000
Buurt Megen, MegenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 286m²
286m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Kapelstraat in Megen ademt geschiedenis. Het bouwjaar 1850 geeft het pand een authentieke uitstraling, met royale verhoudingen en een flinke tuin. Met 286 m² woonoppervlak en een perceel van 787 m² is er volop ruimte. De vraagprijs van €698.000 is marktconform voor een vrijstaand huis van dit formaat in deze regio. Bekijk ook vrijstaande woningen in Oss voor een breder aanbod.

Megen: een dorp aan de Maas

Megen is een rustig dorp in de gemeente Oss, met een hechte gemeenschap. De buurt telt 1.725 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een plek waar je elkaar kent. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de sfeer is er gemoedelijk en dorps.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi, op twee kilometer afstand. De Jumbo en Albert Heijn liggen wat verder, op zo'n vijf kilometer. Basisschool Klimop is om de hoek, op 470 meter lopen. Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij, op 300 meter. Het treinstation ligt op 7,5 kilometer, dus je bent aangewezen op de auto of fiets voor verder reizen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via KOMWONEN makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 698.000
Prijs per m²€ 2.441
Woonoppervlakte286m²
Perceeloppervlakte787m²
Bouwjaar1850
EnergielabelE
BuurtMegen
WijkMegen
GemeenteOss

Locatie

Kapelstraat 28, Megen

Buurt statistieken

Gegevens uit Megen

Inwoners1.725
Mannen49%
Vrouwen50%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Aldi
Lietingstraat 21
2064m
Jumbo
Burg. van Erpstraat 10
4973m
Jumbo
Meester Gielenplein 1-3
5219m

Scholen

8 binnen 5 km

Basissch Klimop
Basisonderwijs · 149 leerlingen
470m
Basisschool St. Lambertus
Basisonderwijs · 84 leerlingen
1891m
Basisschool De Linde
Basisonderwijs · 37 leerlingen
1988m

Veelgestelde vragen

Over Kapelstraat 28, Megen

Welk energielabel heeft Kapelstraat 28?

De woning aan Kapelstraat 28 in Megen heeft energielabel E.

Is €698.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €698.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 286 m² met een perceel van 787 m² in Megen. Het energielabel E betekent dat je rekening moet houden met hogere stookkosten. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, dus het loont om de markt goed te bekijken.

Wat is de staat van het onderhoud van deze woning uit 1850?

Het bouwjaar 1850 geeft aan dat het om een oud pand gaat. Let op zaken als fundering, dak en isolatie. Het energielabel E kan wijzen op matige isolatie.

Hoe is het leven in Megen?

Megen is een rustig dorp met een hechte gemeenschap. De buurt heeft veel inwoners van 45 jaar en ouder, en er zijn relatief veel eengezinswoningen. Voorzieningen zoals een basisschool en kinderdagverblijf zijn op loopafstand. Voor grotere boodschappen of uitgaan ben je aangewezen op omliggende plaatsen.