Vrijstaande woning te koop: Houtstraat 1, Megen
KopenOssVrijstaande woningenHoutstraat 1

Houtstraat 1

Megen, Oss

€ 798.000
Buurt Megen, MegenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 214m²
214m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Houtstraat in Megen ademt de sfeer van een dorpse omgeving. Met 214 m² woonoppervlak en een perceel van 1248 m² is er veel ruimte. Het energielabel E betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €798.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan vrijstaande woningen in Oss.

Megen: een dorp met rust

Megen is een dorp met 1725 inwoners, waar het rustig wonen is. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en het aandeel koopwoningen is 64%. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, gezinsgerichte buurt. Meer over de buurt Megen.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi op 2,2 km afstand. De dichtstbijzijnde basisschool, Basissch Klimop, zit om de hoek op 280 meter. Ook kinderdagverblijf en park zijn vlakbij. De gemeente Oss biedt voorzieningen op iets grotere afstand, zoals een treinstation op 7,5 km.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van der Krabben makelaardij Oss aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 798.000
Prijs per m²€ 3.729
Woonoppervlakte214m²
Perceeloppervlakte1248m²
Bouwjaar1948
EnergielabelE
BuurtMegen
WijkMegen
GemeenteOss

Locatie

Houtstraat 1, Megen

Buurt statistieken

Gegevens uit Megen

Inwoners1.725
Mannen49%
Vrouwen50%

Supermarkten

1 binnen 5 km

Aldi
Lietingstraat 21
2196m
Jumbo
Burg. van Erpstraat 10
5160m
Jumbo
Meester Gielenplein 1-3
5406m

Scholen

9 binnen 5 km

Basissch Klimop
Basisonderwijs · 149 leerlingen
280m
Basisschool St. Lambertus
Basisonderwijs · 84 leerlingen
1862m
Gravin van Rechterenschool
Basisonderwijs · 51 leerlingen
1903m

Veelgestelde vragen

Over Houtstraat 1, Megen

Welk energielabel heeft Houtstraat 1?

De woning aan Houtstraat 1 in Megen heeft energielabel E.

Is €798.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €798.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Megen. Het perceel van 1248 m² is ruim, maar het energielabel E kan hogere stookkosten betekenen. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de regio om te bepalen of de prijs marktconform is.

Wat is de staat van het energielabel E?

Energielabel E betekent dat de woning minder zuinig is. Je kunt hogere energiekosten verwachten dan bij een woning met label A of B. Het is goed om te weten dat isolatie en installaties mogelijk verouderd zijn, maar concrete bedragen zijn niet te geven zonder extra onderzoek.

Hoe is het leven in Megen?

Megen is een rustig dorp met 1725 inwoners. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en het is er veilig (38 misdrijven per jaar). Voorzieningen zoals een supermarkt en basisschool zijn op loopafstand, maar voor uitgebreidere winkels of openbaar vervoer moet je naar omliggende plaatsen.