Vrijstaande woning te koop: Kelvinstraat 5, Dedemsvaart

Kelvinstraat 5

Industriegebied Rollepaal, Hardenberg

€ 749.000
Buurt Industriegebied Rollepaal, DedemsvaartBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 164m²
164m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Dedemsvaart

Deze vrijstaande woning aan de Kelvinstraat 5 staat in een rustige buurt van Dedemsvaart, waar je echt tot rust komt. Met 164 m² woonoppervlak en een perceel van 594 m² is er volop ruimte voor het hele gezin. Het energielabel A betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan qua energiekosten. De vraagprijs van €749.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Hardenberg.

Buurt Industriegebied Rollepaal

De buurt Industriegebied Rollepaal is een rustige woonwijk met veel gezinnen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3,3, wat aangeeft dat er relatief veel kinderen wonen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer van 13 incidenten en een omgevingsadressendichtheid van 282, wat duidt op een rustige, niet-stedelijke omgeving. Lees meer over de buurt Industriegebied Rollepaal.

Leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij de Aldi of Albert Heijn, beide op ongeveer 1,4 km afstand. Voor de kinderen is er Dalton Kindcentrum De Groen op 650 meter lopen, en Kindcentrum De Regenboog op 1,2 km. Het Zeven Linden College voor voortgezet onderwijs ligt op 1,4 km. Ook de huisartsenpraktijk en het park zijn dichtbij, wat het dagelijks leven makkelijk maakt. Ontdek meer over de gemeente Hardenberg.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Daphny de Robles Bedrijfsmakelaar B.V. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 749.000
Prijs per m²€ 4.567
Woonoppervlakte164m²
Perceeloppervlakte594m²
Bouwjaar2004
EnergielabelA
BuurtIndustriegebied Rollepaal
WijkDedemsvaart
GemeenteHardenberg

Locatie

Kelvinstraat 5, Dedemsvaart

Buurt statistieken

Gegevens uit Industriegebied Rollepaal

Inwoners235
Mannen51%
Vrouwen51%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Aldi
Julianastraat 81
1412m
Albert Heijn
Markt 69
1505m
Lidl
Langewijk 154-160
1571m

Scholen

9 binnen 5 km

Dalton Kindcentrum De Groen (i.o.)
Basisonderwijs · 155 leerlingen
648m
Kindcentrum De Regenboog
Basisonderwijs · 237 leerlingen
1175m
De Langewieke
Basisonderwijs · 295 leerlingen
1270m

Veelgestelde vragen

Over Kelvinstraat 5, Dedemsvaart

Welk energielabel heeft Kelvinstraat 5?

De woning aan Kelvinstraat 5 in Dedemsvaart heeft energielabel A.

Is de vraagprijs van €749.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €749.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 164 m² met een perceel van 594 m² in Dedemsvaart. Het energielabel A en het bouwjaar 2004 dragen bij aan de waarde. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Dedemsvaart?

Dedemsvaart ligt in de gemeente Hardenberg, in de provincie Overijssel. Het treinstation is op 13 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of bus.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de buurt zijn diverse supermarkten, zoals Aldi, Albert Heijn, Lidl en Jumbo, allemaal op ongeveer 1,5 km afstand. Ook zijn er basisscholen en een middelbare school binnen 1,5 km. Het park is op 600 meter.