Vrijstaande woning te koop: Koelderstraat 21, Venlo
Onder bod
KopenVenloVrijstaande woningenKoelderstraat 21

Koelderstraat 21

Arenborg, Venlo

€ 1.875.000
Buurt Arenborg, VenloBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 650m²
650m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met een riant perceel

Deze vrijstaande woning aan de Koelderstraat 21 in Venlo biedt een bijzondere combinatie van woonruimte en grond. Met 650 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 20.849 m² is er volop ruimte voor een gezin of wie van privacy houdt. Het energielabel C geeft aan dat de woning redelijk zuinig is, maar niet de nieuwste standaard. De vraagprijs van € 1.875.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Venlo.

Buurt Arenborg: rustig en groen

De woning ligt in de buurt Arenborg, een rustige wijk in Venlo. De buurt telt 310 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een groene omgeving met veel eengezinswoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad (4) en een omgevingsadressendichtheid van 617, wat duidt op een rustige, ruime opzet.

Leven in de straat: voorzieningen op loopafstand

In de ochtend haal je brood bij Jumbo of AH XL, beide op ongeveer een kwartier lopen. Voor de kinderen zijn er basisscholen als Sterrenpad 't Ven (om de hoek) en Willibrordusschool (twee straten verder). Ook een kinderdagverblijf is dichtbij. De gemeente Venlo biedt verder alle stedelijke voorzieningen, maar hier geniet je van de rust van het buitengebied.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Buitenstate Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 oktober 2025
StatusOnder bod
Prijs€ 1.875.000
Prijs per m²€ 2.885
Woonoppervlakte650m²
Perceeloppervlakte20849m²
Bouwjaar1998
EnergielabelC
BuurtArenborg
WijkHet Ven
GemeenteVenlo

Locatie

Koelderstraat 21, Venlo

Buurt statistieken

Gegevens uit Arenborg

Inwoners310
Mannen52%
Vrouwen50%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Jumbo
Vinckenhofstraat 90
1299m
Jumbo
Straelseweg 183
1342m
AH XL
Nijmeegseweg 20
1395m

Scholen

29 binnen 5 km

Sterrenpad 't Ven
Basisonderwijs · 152 leerlingen
856m
Willibrordusschool
Basisonderwijs · 221 leerlingen
1081m
De Meule
Basisonderwijs · 208 leerlingen
1217m

Veelgestelde vragen

Over Koelderstraat 21, Venlo

Welk energielabel heeft Koelderstraat 21?

De woning aan Koelderstraat 21 in Venlo heeft energielabel C.

Is € 1.875.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 1.875.000 is aan de hoge kant, maar past bij een vrijstaande woning met 650 m² woonoppervlak en een perceel van 20.849 m² in Venlo. Vergelijkbare woningen in de regio zijn schaars, dus de prijs wordt mede bepaald door de unieke combinatie van ruimte en ligging.

Hoe is de buurt Arenborg om in te wonen?

Arenborg is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Er wonen vooral gezinnen en ouderen. De stedelijkheidsgraad is laag, dus je hebt veel privacy en ruimte. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand, maar voor uitgebreide winkels of uitgaan ben je aangewezen op Venlo-centrum.

Wat is de afstand tot het openbaar vervoer?

Het treinstation van Venlo ligt op 3,1 km afstand, ongeveer 10 minuten met de fiets.