Appartement te koop: Schoolweg 146A, Venlo
KopenVenloAppartementenSchoolweg 146A

Schoolweg 146A

Kern ’t Ven, Venlo

€ 845.000
Buurt Kern ’t Ven, VenloBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 245m²
245m² woonoppervlakte
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een statig appartement met karakter

Dit royale appartement van 245 m² in een monumentaal pand uit 1889 ademt geschiedenis. De hoge plafonds en ruime kamers geven het een bijzondere sfeer. Met een vraagprijs van €845.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar voor een woning van deze omvang en uitstraling in Venlo is het marktconform. Vergelijk het met andere appartementen in Venlo om een goed beeld te krijgen.

De buurt: Kern 't Ven

De woning ligt in de buurt Kern 't Ven, een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 1.200 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een groene omgeving met een park op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Lidl en AH XL, beide op een paar minuten lopen. Ook basisscholen zijn dichtbij: Sterrenpad 't Ven ligt om de hoek, en KleurRijk, De Meule en Nova Montessori zijn op loop- of fietsafstand. De gemeente Venlo biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Aelmans Woningmakelaars Voerendaal aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 845.000
Prijs per m²€ 3.449
Woonoppervlakte245m²
Perceeloppervlakte965m²
Bouwjaar1889
EnergielabelC
BuurtKern ’t Ven
WijkHet Ven
GemeenteVenlo

Locatie

Schoolweg 146A, Venlo

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern ’t Ven

Inwoners1.275
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Lidl
Nijmeegseweg 24
655m
AH XL
Nijmeegseweg 20
677m
Aldi
Van Postelstraat 120
1117m

Scholen

30 binnen 5 km

Sterrenpad 't Ven
Basisonderwijs · 152 leerlingen
321m
KleurRijk
Basisonderwijs · 115 leerlingen
1222m
De Meule
Basisonderwijs · 208 leerlingen
1250m

Veelgestelde vragen

Over Schoolweg 146A, Venlo

Welk energielabel heeft Schoolweg 146A?

De woning aan Schoolweg 146A in Venlo heeft energielabel C.

Is €845.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €845.000 is fors, maar gezien de oppervlakte van 245 m² en de monumentale uitstraling uit 1889 is het niet ongebruikelijk voor een appartement van dit formaat in Venlo. Het energielabel C betekent dat de isolatie redelijk is, maar niet top. Vergelijk met andere appartementen in de regio om te zien of de prijs past bij jouw budget.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation van Venlo ligt op 3,1 kilometer afstand, dus ongeveer tien minuten met de fiets of een korte autorit.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1889?

Een monumentaal pand uit 1889 kan vragen om extra onderhoud, zoals aan het dak, de gevel of de fundering. Het energielabel C geeft aan dat er al enige isolatie is, maar oudere woningen hebben vaak minder goede isolatie dan nieuwbouw.