Vrijstaande woning te koop: Kon Wilhelminaweg 24, Amerongen

Kon Wilhelminaweg 24

Amerongen-Dorp, Utrechtse Heuvelrug

€ 938.000
Buurt Amerongen-Dorp, AmerongenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 213m²
213m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Jumbo op 225m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Amerongen

Deze vrijstaande woning aan de Kon Wilhelminaweg straalt ruimte en rust uit. Met 213 m² woonoppervlak en een perceel van 670 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1987 heeft energielabel C. De vraagprijs van €938.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Utrechtse Heuvelrug.

Buurt Amerongen-Dorp

Amerongen-Dorp is een dorpse buurt met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. Een bewoner zegt: "Ik ervaar het als een veilige buurt. Het is fijn om hier op te groeien. Spelen op straat en leuke buren." De buurt Amerongen-Dorp heeft een rustig karakter, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2 en een bovengemiddeld aandeel 65-plussers.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit. Ook de Albert Heijn en Boon's Markt zijn binnen fietsafstand. Kinderen kunnen naar de Wilhelminaschool (twee straten verder) of de Christelijke Basisschool De Regenboog (vijf minuten lopen). De gemeente Utrechtse Heuvelrug biedt verder volop natuur en recreatie.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaarsland en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 938.000
Prijs per m²€ 4.404
Woonoppervlakte213m²
Perceeloppervlakte670m²
Bouwjaar1987
EnergielabelC
BuurtAmerongen-Dorp
WijkAmerongen
GemeenteUtrechtse Heuvelrug

Locatie

Kon Wilhelminaweg 24, Amerongen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.6
Aukje
15-10-2023
Leuke gezellige buurt

Ik ervaar het als een veilige buurt. Het is fijn om hier op te groeien. Spelen op straat en leuke buuren

Buurt statistieken

Gegevens uit Amerongen-Dorp

Inwoners5.135
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Jumbo
Koenestraat 36
225m
Albert Heijn
Schoolweg 2B
2892m
Boon's Markt
Veerweg 14
3375m

Scholen

12 binnen 5 km

Wilhelminaschool
Basisonderwijs · 136 leerlingen
327m
Christelijke Basisschool De Regenboog
Basisonderwijs · 216 leerlingen
446m
WereldKidz Sterrenbos
Basisonderwijs · 104 leerlingen
458m

Veelgestelde vragen

Over Kon Wilhelminaweg 24, Amerongen

Welk energielabel heeft Kon Wilhelminaweg 24?

De woning aan Kon Wilhelminaweg 24 in Amerongen heeft energielabel C.

Is €938.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €938.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Amerongen. De woning heeft 213 m² woonoppervlak, een perceel van 670 m², bouwjaar 1987 en energielabel C. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de regio om een beeld te krijgen.

Hoe is de buurt Amerongen-Dorp om in te wonen?

Amerongen-Dorp wordt ervaren als een veilige en gezellige buurt. Er is veel eengezinswoningen en speelruimte op straat. De buurt heeft een mix van leeftijden, met relatief veel ouderen. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.