Vrijstaande woning te koop: Koningin Julianaweg 138, Leidschendam
KopenLeidschendam-VoorburgVrijstaande woningenKoningin Julianaweg 138

Koningin Julianaweg 138

Raadhuiskwartier, Leidschendam-Voorburg

€ 600.000
Buurt Raadhuiskwartier, LeidschendamBekijk buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Energielabel G
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een groot perceel

Deze vrijstaande woning aan de Koningin Julianaweg in Leidschendam heeft een flink perceel van 590 m². De advertentie vermeldt geen energielabel, waardoor de energiezuinigheid niet bekend is. Met een vraagprijs van € 600.000 is dit een scherp geprijsd aanbod vergeleken met andere vrijstaande woningen in Leidschendam-Voorburg.

De buurt Raadhuiskwartier

Het Raadhuiskwartier is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De helft van de woningen is eengezins en 65% is koop. De bevolking is gemengd, met een bovengemiddeld aandeel 65-plussers. De buurt Raadhuiskwartier heeft een zeer hoge stedelijkheidsgraad, maar voelt door de ruime opzet toch dorps aan.

Het dagelijks leven in de straat

Om de hoek vind je Ekoplaza voor biologische boodschappen, en twee straten verder Hoogvliet en Dirk. Basisschool De Zonnewijzer is op loopafstand, net als de katholieke Maria Bernadette. Het Veurs Lyceum voor voortgezet onderwijs ligt tien minuten lopen. De gemeente Leidschendam-Voorburg biedt verder ruime parken en een treinstation op 2,7 km.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning via DOEN NVM Makelaars en Funda aangeboden. Het energielabel staat niet in de advertentie.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt26 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 600.000
Prijs per m²€ 5.172
Woonoppervlakte116m²
Perceeloppervlakte590m²
Bouwjaar1924
EnergielabelG

Locatie

Koningin Julianaweg 138, Leidschendam

Buurt statistieken

Gegevens uit Raadhuiskwartier

Inwoners2.285
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Raadhuiskwartier

Woningvoorraad1.109
Gem. WOZ-waarde€ 387.000
Koopwoningen65%
Huurwoningen35%

Supermarkten

31 binnen 5 km

Ekoplaza
Damlaan 18
587m
Hoogvliet
Damstraat 8
690m
Dirk
Burgemeester Sweenslaan 15f
718m

Scholen

35 binnen 5 km

Protestants Christelijke Basisschool De Zonnewijzer
Basisonderwijs · 212 leerlingen
478m
Roomskatholieke Basisschool Maria Bernadette
Basisonderwijs · 260 leerlingen
588m
RK-PC Samenwerkingsschool Emmaüs
Basisonderwijs · 544 leerlingen
653m

Veelgestelde vragen

Over Koningin Julianaweg 138, Leidschendam

Welk energielabel heeft Koningin Julianaweg 138?

De woning aan Koningin Julianaweg 138 in Leidschendam heeft energielabel G.

Is € 600.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 600.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€ 601.778) en ver onder de mediaan (€ 799.000). Het is een scherpe prijs voor een vrijstaande woning met een groot perceel van 590 m², al is het energielabel niet bekend.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is 590 m², wat ruim is voor een vrijstaande woning in deze buurt. De oppervlakte van de woning zelf is 116 m². Het perceel biedt mogelijkheden voor een tuin, maar de exacte indeling en staat zijn niet in de advertentie beschreven.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel staat niet in de advertentie. Daardoor is niet bekend hoe zuinig de woning is. In de buurt heeft 31,3% van de koopwoningen label A, 31,3% label C en 37,5% label D of lager.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 2,7 km afstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Zonnewijzer (451 m) en Maria Bernadette (614 m). Het Veurs Lyceum voor voortgezet onderwijs ligt op 773 m.

Waarom staat het energielabel niet in de advertentie?

DOEN NVM Makelaars heeft op Funda alleen de straat en prijs gepubliceerd. Het energielabel staat niet in de advertentie. Je kunt de makelaar om deze informatie vragen.

DOEN NVM Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 3 bronnen
DOEN NVM Makelaars
doenmakelaars.com
Bekijk
DOEN NVM Makelaars
funda.nl
Bekijk
DOEN NVM Makelaars - Voorburg
pararius.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Raadhuiskwartier

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appKoningin Julianaweg 138, Leidschendam
Bekijk