Vrijstaande woning te koop: Koningin Wilhelminalaan 8, Varsseveld
KopenOude IJsselstreekVrijstaande woningenKoningin Wilhelminalaan 8

Koningin Wilhelminalaan 8

Varsseveld, Oude IJsselstreek

€ 689.000
Buurt Varsseveld, VarsseveldBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 311m²
37% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
PLUS op 207m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Varsseveld

Deze vrijstaande woning aan de Koningin Wilhelminalaan 8 ademt ruimte en rust. Met 311 m² woonoppervlak op een perceel van 987 m² is er volop plek voor een gezin of wie graag thuis werkt. Het energielabel C is redelijk voor een woning uit 1961. De vraagprijs van €689.000 ligt boven het gemiddelde in de buurt, maar de woning is uitzonderlijk ruim. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Oude IJsselstreek.

Varsseveld: een dorpse gemeenschap

Varsseveld is een dorp met ruim 5.000 inwoners, waar het aandeel 65-plussers opvalt. De buurt scoort een 8,34 op basis van twee beoordelingen. Een bewoner zegt: "Hele aardige mensen heel behulpzaam." Een ander noemt het een "rustige buurt" met "aardige mensen." De sfeer is gemoedelijk en de woningmarkt in Varsseveld laat een gemiddelde vraagprijs van €594.521 zien.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek zit op 200 meter. Ook de Aldi is op loopafstand, twee straten verder. Kinderen kunnen naar basisschool De Meeander of IKC Groeituin, beide op een paar minuten lopen. Het station van Varsseveld is tien minuten lopen. De gemeente Oude IJsselstreek biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en park op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning aangeboden via Eggink Maalderink Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 689.000
Prijs per m²€ 2.215
Woonoppervlakte311m²
Perceeloppervlakte987m²
Bouwjaar1961
EnergielabelC
BuurtVarsseveld
WijkVarsseveld
GemeenteOude IJsselstreek

Locatie

Koningin Wilhelminalaan 8, Varsseveld

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.3
Michel
07-08-2025
Rustige buurt

Hele aardige mensen heel behulpzaam

8.4
Michel span
13-07-2025
Rustige buurt

aardige mensen

Buurt statistieken

Gegevens uit Varsseveld

Inwoners5.280
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Varsseveld

Woningvoorraad2.540
Gem. WOZ-waarde€ 289.000
Koopwoningen62%
Huurwoningen38%

Supermarkten

2 binnen 5 km

PLUS
Spoorstraat 5
207m
Aldi
Burgemeester van der Zandestraat 9A
296m
PLUS
Korhoenstraat 2
5991m

Scholen

4 binnen 5 km

De Meeander
Basisonderwijs · 351 leerlingen
432m
IKC Groeituin
Basisonderwijs · 168 leerlingen
460m
Openbare Basisschool Leemvoortschool
Basisonderwijs · 64 leerlingen
3460m

Veelgestelde vragen

Over Koningin Wilhelminalaan 8, Varsseveld

Welk energielabel heeft Koningin Wilhelminalaan 8?

De woning aan Koningin Wilhelminalaan 8 in Varsseveld heeft energielabel C.

Is €689.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €689.000 ligt 16% boven de gemiddelde vraagprijs in Varsseveld (€594.521). De woning is echter 37% groter dan het buurtgemiddelde (311 m² versus 227 m²). De gemiddelde verkoopprijs in de buurt was €480.610, maar dat betreft alle woningtypen. Het is een royale vrijstaande woning, dus de prijs is aan de hoge kant, maar niet ongebruikelijk voor dit formaat.