Vrijstaande woning te koop: Kortestraat 12, 'S-Gravendeel

Kortestraat 12

’s-Gravendeel Woonkern, Hoeksche Waard

€ 549.000
Buurt ’s-Gravendeel Woonkern, 'S-GravendeelBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 126m²
126m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Albert Heijn op 234m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Kortestraat in 's-Gravendeel ademt geschiedenis. Het bouwjaar 1925 geeft het huis een eigen gezicht, met royale kamers en een tuin rondom. Met 126 m² woonoppervlak en een perceel van 250 m² is er ruimte voor een gezin. De vraagprijs van €549.000 ligt 16% boven het buurtgemiddelde, wat deels te verklaren is door het type woning: vrijstaande woningen in Hoeksche Waard zijn schaars en gewild.

's-Gravendeel Woonkern

De buurt 's-Gravendeel Woonkern is een dorpse gemeenschap waar mensen elkaar kennen. Op basis van vier beoordelingen geven bewoners een 8,18. Een bewoner zegt: "Gezellige buurt. Leuke buren die vaak voor elkaar klaar staan." Een ander noemt het "Rustige buurt" maar mist wat meer winkels. De buurt telt 8.100 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (70%) en koopwoningen (64%).

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn (om de hoek) of de Jumbo (twee straten verder). Kinderen gaan naar de Christelijke Basisschool De Bouwsteen (om de hoek) of IKC De Schelf (vijf minuten lopen). De gemeente Hoeksche Waard biedt verder een dorps karakter met voorzieningen op loopafstand, zoals een huisartsenpraktijk en een park.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via MarQuis Makelaars & Taxateurs op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 549.000
Prijs per m²€ 4.357
Woonoppervlakte126m²
Perceeloppervlakte250m²
Bouwjaar1925
EnergielabelG

Locatie

Kortestraat 12, 'S-Gravendeel

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 4 bewoners

9.1
Georgette Levens
16-09-2025
Gezellige buurt

Gezellige buurt. Leuke buren die vaak voor elkaar klaar staan. Er wordt ook regelmatig een praatje met elkaar gemaakt. De gemeente zou alleen de groenvoorziening beter kunnen doen. Een groene buurt is mooi, mits goed onderhouden. Ik vind dat de gemeente dat beter kan doen

8.7
Georgette Levens
15-07-2025
Leuke buurt

Gezellige buurt. Aardig wat groen, alleen zou dat beter onderhouden kunnen worden. Ook zou het fijn zijn als er een groot uitrenveld (omheimd) zou zijn voor de honden zodat ze lekker kunnen rennen. Een zwemplas voor de honden zou ook fijn zijn.

7.0
Georgette Levens
12-04-2025
Rustige buurt

Er zouden wel wat meer winkels in het dorp mogen

7.9
I V
02-11-2023
.

.

Buurt statistieken

Gegevens uit ’s-Gravendeel Woonkern

Inwoners8.100
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit ’s-Gravendeel Woonkern

Woningvoorraad3.695
Gem. WOZ-waarde€ 314.000
Koopwoningen64%
Huurwoningen35%

Supermarkten

23 binnen 5 km

Albert Heijn
Langestraat 5
234m
Jumbo
Kerkstraat 37
274m
Aldi
Admiraalsplein 68-70
2974m

Scholen

47 binnen 5 km

Christelijke Basisschool De Bouwsteen
Basisonderwijs · 316 leerlingen
288m
IKC De Schelf
Basisonderwijs · 278 leerlingen
549m
De Stroom
Speciaal onderwijs · 96 leerlingen
2789m

Veelgestelde vragen

Over Kortestraat 12, 'S-Gravendeel

Welk energielabel heeft Kortestraat 12?

De woning aan Kortestraat 12 in 'S-Gravendeel heeft energielabel G.

Is €549.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €549.000 ligt 16% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€471.661). Vrijstaande woningen zijn echter schaars in 's-Gravendeel, en deze woning heeft een perceel van 250 m². De gemiddelde verkoopprijs in de buurt is €454.544, met een gemiddelde looptijd van 59 dagen. Of de prijs reëel is, hangt af van de staat van het huis en de bereidheid van de koper.

Wat betekent energielabel G voor mijn woonlasten?

Energielabel G is het laagste label en duidt op een zeer slechte isolatie. Dat betekent hoge stookkosten in de winter. In de buurt heeft 44,4% van de koopwoningen label A+ of beter, dus deze woning steekt daar ongunstig bij af.

Hoe is de buurt 's-Gravendeel Woonkern om in te wonen?

Bewoners geven de buurt een 8,18 en noemen het gezellig en rustig. Er is veel groen, al vinden sommigen dat de gemeente het onderhoud beter kan doen. De buurt heeft een dorps karakter met voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten en basisscholen. Het treinstation ligt op 7,6 km afstand.

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, op loopafstand vind je twee basisscholen: Christelijke Basisschool De Bouwsteen (288 m) en IKC De Schelf (549 m). Voor boodschappen zijn Albert Heijn (234 m) en Jumbo (274 m) dichtbij. Het voortgezet onderwijs is verder weg, op 6,8 km.

Hoe groot is het perceel en de tuin?

Het perceel is 250 m² groot, wat bij een vrijstaande woning uit 1925 vaak een ruime tuin rondom betekent. De exacte indeling van de tuin staat niet in de advertentie, maar je kunt ervan uitgaan dat er voldoende buitenruimte is.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt 's-Gravendeel Woonkern worden koopwoningen gemiddeld in 59 dagen verkocht. Dat is een indicatie van de marktdynamiek. Voor deze specifieke woning is geen verkooptijd bekend, omdat het een actief aanbod betreft.

MarQuis Makelaars & Taxateurs
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt ’s-Gravendeel Woonkern

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appKortestraat 12, 'S-Gravendeel
Bekijk