Vrijstaande woning te koop: Kruiswater 8, Sneek

Kruiswater 8

De Domp, Súdwest-Fryslân

€ 1.300.000
Buurt De Domp, SneekBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 202m²
202m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Lidl op 239m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een groene buurt

Deze vrijstaande woning aan het Kruiswater in Sneek ademt ruimte en rust. Met 202 m² woonoppervlak en een perceel van 893 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1977 heeft energielabel C, wat betekent dat het redelijk zuinig is. De vraagprijs van €1.300.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Súdwest-Fryslân.

De Domp: een ruime, groene buurt

De woning staat in buurt De Domp, een wijk met veel eengezinswoningen en groen. De buurt telt ruim 2300 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar. Het is een rustige, kindvriendelijke omgeving met een park op een paar minuten lopen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, gezinsgerichte buurt.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Lidl, die om de hoek zit. Ook de SPAR express en Jumbo zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Koningin Wilhelminaschool of IKC Bonifatius, beide op tien minuten lopen. De gemeente Súdwest-Fryslân biedt verder volop voorzieningen, van restaurants tot een treinstation op 2,3 km afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Duinstra Melis Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt22 januari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.300.000
Prijs per m²€ 6.436
Woonoppervlakte202m²
Perceeloppervlakte893m²
Bouwjaar1977
EnergielabelC
BuurtDe Domp
WijkSneek
GemeenteSúdwest-Fryslân

Locatie

Kruiswater 8, Sneek

Buurt statistieken

Gegevens uit De Domp

Inwoners2.320
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Lidl
Oude Oppenhuizerweg 8
239m
SPAR express
Lorentzstraat 4
738m
Jumbo
Normandiaplein 4
1019m

Scholen

29 binnen 5 km

Koningin Wilhelminaschool (dislocatie)
Basisonderwijs · 78 leerlingen
732m
IKC Bonifatius (St. Bonifatiusschool)
Basisonderwijs · 354 leerlingen
972m
OBS De Oudvaart
Basisonderwijs · 224 leerlingen
1125m

Veelgestelde vragen

Over Kruiswater 8, Sneek

Welk energielabel heeft Kruiswater 8?

De woning aan Kruiswater 8 in Sneek heeft energielabel C.

Is €1.300.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €1.300.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Sneek, maar het is een royale woning met 202 m² woonoppervlak en een groot perceel van 893 m². De prijs weerspiegelt de ruimte en de rustige, groene ligging in De Domp. Vergelijkbare woningen in de regio geven aan dat dit een marktconforme prijs is voor een woning van dit formaat en energielabel C.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt, maar voorzieningen zijn dichtbij. Het treinstation van Sneek is op 2,3 km afstand, goed te fietsen. De supermarkt (Lidl) zit op 239 meter, dus om de hoek.

Wat voor type buurt is De Domp?

De Domp is een rustige, groene buurt in Sneek met veel eengezinswoningen (96% van de woningen). Er wonen veel gezinnen en ouderen; de gemiddelde huishoudensgrootte is 2,6. Het is een veilige buurt met weinig criminaliteit (19 misdrijven totaal). Er is een park op 0,2 km afstand, ideaal om te wandelen of te spelen.