Vrijstaande woning te koop: Lange Veertel 71, 'S Gravenmoer
Verkocht onder voorbehoud
KopenDongenVrijstaande woningenLange Veertel 71

Lange Veertel 71

’s Gravenmoer, Dongen

€ 725.000
Buurt ’s Gravenmoer, 'S GravenmoerBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 221m²
221m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in het groene 's Gravenmoer

Deze vrijstaande woning aan de Lange Veertel 71 staat in een rustige, groene omgeving. Met 221 m² woonoppervlak en een perceel van 606 m² is er volop ruimte. De woning uit 1998 heeft energielabel B, wat duidt op een zuinige woning. De vraagprijs van €725.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Dongen.

's Gravenmoer: een dorpse gemeenschap

De buurt 's Gravenmoer is een dorpse gemeenschap met veel eengezinswoningen. De meeste woningen zijn koopwoningen en er wonen relatief veel 45-plussers. Het is er rustig en groen, met een park of plantsoen op loopafstand. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, gezinsvriendelijke omgeving. Bekijk ook de buurtpagina van 's Gravenmoer.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop, die om de hoek zit. Ook zijn er twee basisscholen op loopafstand: de Protestant Christelijke Basisschool De Wegwijzer en de Openbare Basisschool De Springplank. Het dorp heeft een restaurant op een paar minuten lopen. De gemeente Dongen biedt verder voorzieningen zoals een bibliotheek en huisartsenpraktijk, al liggen die iets verder weg.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van de Water Makelaars Tilburg op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 725.000
Prijs per m²€ 3.281
Woonoppervlakte221m²
Perceeloppervlakte606m²
Bouwjaar1998
EnergielabelB
Buurt’s Gravenmoer
Wijk’s Gravenmoer
GemeenteDongen

Locatie

Lange Veertel 71, 'S Gravenmoer

Buurt statistieken

Gegevens uit ’s Gravenmoer

Inwoners2.210
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Coop
Molendijk 1 B
360m
PLUS
Kerkstraat 27
2825m
Aldi
Dorpsplein 5-17-19
2942m

Scholen

17 binnen 5 km

Protestants Christelijke Basisschool De Wegwijzer
Basisonderwijs · 112 leerlingen
229m
Openbare Basisschool De Springplank
Basisonderwijs · 64 leerlingen
278m
Basissch Sint Agnes
Basisonderwijs · 99 leerlingen
2472m

Veelgestelde vragen

Over Lange Veertel 71, 'S Gravenmoer

Welk energielabel heeft Lange Veertel 71?

De woning aan Lange Veertel 71 in 'S Gravenmoer heeft energielabel B.

Is €725.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €725.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 221 m² met energielabel B in 's Gravenmoer. De woning heeft een ruim perceel en is gebouwd in 1998, wat de prijs rechtvaardigt.

Hoe is de bereikbaarheid van 's Gravenmoer?

's Gravenmoer ligt in een landelijke omgeving. Het treinstation is 11,1 km verderop, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning met een woonoppervlak van 221 m² en een perceel van 606 m². Het bouwjaar is 1998 en het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn twee basisscholen op loopafstand: de Protestant Christelijke Basisschool De Wegwijzer (229 m) en de Openbare Basisschool De Springplank (278 m). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Dongen of Waalwijk, op 4,2 km afstand.