Vrijstaande woning te koop: Hoofdstraat 50, 'S Gravenmoer
KopenDongenVrijstaande woningenHoofdstraat 50

Hoofdstraat 50

’s Gravenmoer, Dongen

€ 2.290.000
Buurt ’s Gravenmoer, 'S GravenmoerBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 598m²
598m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Coop op 446m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een monumentaal vrijstaand huis met een verhaal

Deze vrijstaande woning uit 1678 ademt geschiedenis. Met 598 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 8360 m² is het een buitenplaats in het klein. De woning ligt in het rustige 's Gravenmoer, een dorp in de gemeente Dongen. De vraagprijs van €2.290.000 is aan de hoge kant, maar past bij de zeldzame combinatie van historie, ruimte en landelijke ligging. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Dongen.

's Gravenmoer: rust en ruimte

De buurt 's Gravenmoer is een dorp met zo'n 2210 inwoners, waar het leven in een rustig tempo gaat. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (92%) en koopwoningen (71%). Het is een plek waar je elkaar kent. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonerservaring gedeeld. De omgeving is landelijk, met een park of plantsoen op loopafstand (400 meter). Meer over de buurt lees je op de pagina over 's Gravenmoer.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Coop, die om de hoek zit (446 meter). Ook de Lidl, Jumbo, Aldi en Albert Heijn zijn binnen een paar kilometer te vinden. Kinderen kunnen naar de Openbare Basisschool De Springplank of de Protestants Christelijke Basisschool De Wegwijzer, beide op loopafstand (rond de 550 meter). De gemeente Dongen biedt een compleet voorzieningenniveau voor een dorpse omgeving. Lees meer over de gemeente Dongen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hulstkamp Christie's Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.290.000
Prijs per m²€ 3.829
Woonoppervlakte598m²
Perceeloppervlakte8360m²
Bouwjaar1678
Buurt’s Gravenmoer
Wijk’s Gravenmoer
GemeenteDongen

Locatie

Hoofdstraat 50, 'S Gravenmoer

Buurt statistieken

Gegevens uit ’s Gravenmoer

Inwoners2.210
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Coop
Molendijk 1 B
446m
Lidl
Windmolenweg 4
2214m
Jumbo
Mgr. Schaepmanlaan 8
2893m

Scholen

17 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Springplank
Basisonderwijs · 64 leerlingen
557m
Protestants Christelijke Basisschool De Wegwijzer
Basisonderwijs · 112 leerlingen
564m
Basissch Sint Agnes
Basisonderwijs · 99 leerlingen
2137m

Veelgestelde vragen

Over Hoofdstraat 50, 'S Gravenmoer

Is €2.290.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €2.290.000 is aan de hoge kant, maar past bij de zeldzame combinatie van een monumentaal vrijstaand huis uit 1678 met 598 m² woonoppervlak en een enorm perceel van 8360 m². Vergelijkbare woningen in de regio zijn schaars, dus de prijs wordt vooral bepaald door de unieke kenmerken en de landelijke ligging in 's Gravenmoer.

Hoe is de bereikbaarheid van 's Gravenmoer?

's Gravenmoer is een rustig dorp in de gemeente Dongen. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 11,1 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (270 adressen per km²), wat past bij een landelijke omgeving. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen hoef je niet ver.

Wat is de staat van onderhoud van een woning uit 1678?

Een woning uit 1678 is een monumentaal pand dat doorgaans goed onderhouden moet zijn om de historische waarde te behouden. Vraag de makelaar naar de onderhoudshistorie.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn twee basisscholen op loopafstand: Openbare Basisschool De Springplank (557 meter) en Protestants Christelijke Basisschool De Wegwijzer (564 meter). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Dongen of Waalwijk, op ongeveer 4,2 km afstand. Er zijn ook diverse kinderdagverblijven in de omgeving.

Hoeveel supermarkten zijn er in de buurt?

Binnen 5 km zijn er 8 supermarkten. De dichtstbijzijnde is de Coop op 446 meter. Andere supermarkten zoals Lidl, Jumbo, Aldi en Albert Heijn zijn op 2 tot 3 km afstand te vinden, goed bereikbaar met de auto of fiets.

Wat is de stedelijkheidsgraad van 's Gravenmoer?

's Gravenmoer is niet stedelijk (mate van stedelijkheid 5 op een schaal van 1 tot 5). De omgevingsadressendichtheid is 270 adressen per km², wat duidt op een landelijke omgeving. Dit betekent rust, ruimte en veel groen, maar ook dat je voor uitgebreide voorzieningen naar een grotere plaats moet.