Vrijstaande woning te koop: Langesteeg 18, Giethoorn

Langesteeg 18

Giethoorn-Zuid, Steenwijkerland

€ 1.245.000
Buurt Giethoorn-Zuid, GiethoornBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 286m²
286m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Aan de rand van het water

Deze vrijstaande woning aan de Langesteeg in Giethoorn ademt rust en ruimte. Het rietgedekte huis uit 1951 staat op een groot perceel midden in het groen. Met 286 m² woonoppervlak is er volop plek voor een gezin. De vraagprijs van €1.245.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Steenwijkerland.

Buurt Giethoorn-Zuid

Giethoorn-Zuid is een rustige, groene buurt met veel water. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: 'Gezellige buurt en een veilige buurt, we wonen hier heel fijn!!' De buurt Giethoorn-Zuid telt ruim 1.200 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een niet-stedelijk gebied.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS om de hoek. Kinderen gaan naar O.B.S. De Punter, twee straten verder. Ook KC De Lisdodde is op loopafstand. De gemeente Steenwijkerland biedt verder volop natuur en waterrecreatie.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Drieklomp Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt16 augustus 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.245.000
Prijs per m²€ 4.353
Woonoppervlakte286m²
Perceeloppervlakte1703m²
Bouwjaar1951
EnergielabelC
BuurtGiethoorn-Zuid
WijkGiethoorn
GemeenteSteenwijkerland

Locatie

Langesteeg 18, Giethoorn

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.5
Brenna Winter
18-05-2025
Gezellig!

Gezellige buurt en een veilige buurt, we wonen hier heel fijn!!

Buurt statistieken

Gegevens uit Giethoorn-Zuid

Inwoners1.295
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

1 binnen 5 km

PLUS
Eendrachtsplein 4
663m
PLUS
Dorpsstraat 10
5898m
Coop
Molenstraat 27
6834m

Scholen

2 binnen 5 km

O.B.S. De Punter
Basisonderwijs · 186 leerlingen
1513m
KC De Lisdodde
Basisonderwijs · 112 leerlingen
2936m

Veelgestelde vragen

Over Langesteeg 18, Giethoorn

Welk energielabel heeft Langesteeg 18?

De woning aan Langesteeg 18 in Giethoorn heeft energielabel C.

Is €1.245.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.245.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Giethoorn. Het perceel van 1703 m² en het rietdak zijn bijzondere kenmerken die de prijs verklaren. Vergelijkbare woningen in de regio worden vaak voor lagere bedragen aangeboden, maar de unieke ligging aan het water en de ruime opzet maken dit een bijzonder object.

Hoe is de buurt Giethoorn-Zuid om in te wonen?

Giethoorn-Zuid is een rustige, groene buurt met veel water. Bewoners geven aan dat het gezellig en veilig is. De buurt heeft een mix van gezinnen en ouderen, en is niet-stedelijk. Voorzieningen zoals een supermarkt en basisschool zijn op loopafstand.