Vrijstaande woning te koop: Leemkuilsweg 1, Bathmen
KopenDeventerVrijstaande woningenLeemkuilsweg 1

Leemkuilsweg 1

Loo, Deventer

€ 1.000.000
Buurt Loo, BathmenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 311m²
311m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
35% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1933 staat op een ruim perceel van 4500 m² in het buitengebied van Bathmen. Het huis ademt rust en ruimte, met 311 m² woonoppervlak en een energielabel D. De vraagprijs van €1.000.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan vrijstaande woningen in Deventer.

Buurt Loo

De woning ligt in de buurt Loo, een landelijke omgeving met 715 inwoners. De buurt is dunbevolkt en rustig, met veel eengezinswoningen. De meeste huishoudens bestaan uit stellen of gezinnen, en de inkomens zijn doorsnee. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo of PLUS, beide op ruim 4 km afstand. Basisschool Looschool en Basisschool Dijkerhoek liggen op ongeveer 1,7 km. De gemeente Deventer biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 1,5 km en een treinstation op 6,8 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Drieklomp Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.000.000
Prijs per m²€ 3.215
Woonoppervlakte311m²
Perceeloppervlakte4500m²
Bouwjaar1933
EnergielabelD
BuurtLoo
WijkBathmen
GemeenteDeventer

Locatie

Leemkuilsweg 1, Bathmen

Buurt statistieken

Gegevens uit Loo

Inwoners715
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Jumbo
Larenseweg 18
4748m
PLUS
Dorpsstraat 20
4937m
Aldi
Zwartepad 14
5042m

Scholen

8 binnen 5 km

Basisschool Looschool
Basisonderwijs · 44 leerlingen
1665m
Basisschool Dijkerhoek
Basisonderwijs · 67 leerlingen
1744m
Interconfessionele Basisschool Wereldwijzer
Basisonderwijs · 45 leerlingen
4383m

Veelgestelde vragen

Over Leemkuilsweg 1, Bathmen

Welk energielabel heeft Leemkuilsweg 1?

De woning aan Leemkuilsweg 1 in Bathmen heeft energielabel D.

Is €1.000.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.000.000 is aan de hoge kant, maar gezien het grote perceel van 4500 m² en de 311 m² woonoppervlakte is het marktconform voor een vrijstaande woning in deze regio. Er zijn geen vergelijkbare woningen in de buurt om direct mee te vergelijken, maar de prijs weerspiegelt de schaarste aan ruime vrijstaande huizen in Bathmen.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Bathmen, op 6,8 km van het dichtstbijzijnde treinstation. Met de auto ben je snel op de N348 en A1. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is aan te raden. De dichtstbijzijnde supermarkt is op 4,7 km.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1933?

Een woning uit 1933 heeft vaak karakteristieke details, maar kan ook onderhoud vergen aan fundering, dak en isolatie. Het energielabel D geeft aan dat isolatie en verwarming mogelijk aandacht nodig hebben.