Vrijstaande woning te koop: Lobeliastraat 10, Ittervoort
KopenLeudalVrijstaande woningenLobeliastraat 10

Lobeliastraat 10

Kern Ittervoort, Leudal

€ 575.000
Buurt Kern Ittervoort, IttervoortBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 227m²
227m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Albert Heijn op 219m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in het groene Ittervoort

Deze vrijstaande woning aan de Lobeliastraat in Ittervoort ademt ruimte en rust. Met 227 m² woonoppervlak en een perceel van 845 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1977 heeft energielabel C en staat te koop voor € 575.000. Dat is een marktconforme prijs voor een vrijstaande woning in Leudal.

Kern Ittervoort: een dorpse gemeenschap

De buurt Kern Ittervoort is een hechte dorpsgemeenschap met zo'n 1.535 inwoners. Het is een rustige buurt met veel eengezinswoningen (97%) en vooral koopwoningen (83%). De bevolking is gemêleerd: veel gezinnen met kinderen, maar ook een aanzienlijk aantal ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, groene woonomgeving.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn, die om de hoek zit. Ook een basisschool, Cluster HIN, is op loopafstand. Voor het voortgezet onderwijs moet je wel wat verder reizen, naar zo'n 10,5 km afstand. De gemeente Leudal biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en een bibliotheek, beide dichtbij.

Aanbod via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Hendriks Makelaardij Weert.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 575.000
Prijs per m²€ 2.533
Woonoppervlakte227m²
Perceeloppervlakte845m²
Bouwjaar1977
EnergielabelC
BuurtKern Ittervoort
WijkIttervoort
GemeenteLeudal

Locatie

Lobeliastraat 10, Ittervoort

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern Ittervoort

Inwoners1.535
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Albert Heijn
Begoniastraat 12
219m
Aldi
Akker 5
1847m
SPAR
Sebastiaanstraat 12
5720m

Scholen

5 binnen 5 km

Cluster HIN
Basisonderwijs · 183 leerlingen
163m
Basisschool De Koningsspil
Basisonderwijs · 130 leerlingen
1943m
Basisschool de Klink
Basisonderwijs · 111 leerlingen
3946m

Veelgestelde vragen

Over Lobeliastraat 10, Ittervoort

Welk energielabel heeft Lobeliastraat 10?

De woning aan Lobeliastraat 10 in Ittervoort heeft energielabel C.

Is € 575.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een vrijstaande woning van 227 m² met een perceel van 845 m² in Ittervoort is € 575.000 marktconform. De woning heeft energielabel C en is gebouwd in 1977. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Kern Ittervoort om in te wonen?

Kern Ittervoort is een rustige, dorpse buurt met veel eengezinswoningen en koopwoningen. Er wonen veel gezinnen en ouderen. De voorzieningen zoals een supermarkt en basisschool zijn op loopafstand, maar voor voortgezet onderwijs of een treinstation moet je reizen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt verwachten dat de energiekosten gemiddeld zijn voor een woning uit 1977. Label C is een gangbaar label voor woningen van die leeftijd.