Vrijstaande woning te koop: Lobeliastraat 22, Ittervoort
KopenLeudalVrijstaande woningenLobeliastraat 22

Lobeliastraat 22

Kern Ittervoort, Leudal

€ 499.000
Buurt Kern Ittervoort, IttervoortBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 231m²
231m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Albert Heijn op 219m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in het rustige Ittervoort

Deze vrijstaande woning aan de Lobeliastraat 22 ademt ruimte en rust. Met 231 m² woonoppervlak en een perceel van 843 m² is er volop plek voor een gezin of wie van ruimte houdt. Het bouwjaar 1978 geeft de woning een degelijke uitstraling, met mogelijkheden om het helemaal naar eigen smaak in te richten. De vraagprijs van € 499.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Vergelijk je met andere vrijstaande woningen in Leudal, dan zie je dat het aanbod in deze prijsklasse beperkt is.

Kern Ittervoort: een dorpse gemeenschap

De woning ligt in de buurt Kern Ittervoort, een dorpse wijk met een mix van leeftijden. De CBS-cijfers laten zien dat er relatief veel 45-plussers wonen, maar ook gezinnen met kinderen. Het is een rustige buurt waar mensen elkaar kennen. Er zijn nog geen bewonersreviews beschikbaar, maar de sfeer is typisch Limburgs dorps: gemoedelijk en groen.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die om de hoek zit op 219 meter. Ook de Aldi is op loopafstand, op bijna 2 km. Kinderen kunnen naar basisschool Cluster HIN, die op 177 meter ligt, of naar Basisschool De Koningsspil op 2 km. De gemeente Leudal biedt een landelijke omgeving met voorzieningen op fietsafstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ingrid Ververs Makelaardij & Taxaties aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 499.000
Prijs per m²€ 2.160
Woonoppervlakte231m²
Perceeloppervlakte843m²
Bouwjaar1978
BuurtKern Ittervoort
WijkIttervoort
GemeenteLeudal

Locatie

Lobeliastraat 22, Ittervoort

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern Ittervoort

Inwoners1.535
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Albert Heijn
Begoniastraat 12
219m
Aldi
Akker 5
1929m
SPAR
Sebastiaanstraat 12
5470m

Scholen

5 binnen 5 km

Cluster HIN
Basisonderwijs · 183 leerlingen
177m
Basisschool De Koningsspil
Basisonderwijs · 130 leerlingen
2003m
Basisschool de Klink
Basisonderwijs · 111 leerlingen
3744m

Veelgestelde vragen

Over Lobeliastraat 22, Ittervoort

Is € 499.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 499.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 231 m² met een perceel van 843 m² in Ittervoort. In de buurt Kern Ittervoort zijn vergelijkbare woningen schaars, wat de prijs kan ondersteunen. Het bouwjaar 1978 betekent dat je rekening kunt houden met onderhoud aan installaties of isolatie, maar de prijs weerspiegelt de royale oppervlakte en het perceel.

Hoe is de bereikbaarheid van Ittervoort?

Ittervoort ligt landelijk, met een treinstation op 13,9 km afstand. De auto is dan ook het meest praktisch. De omgevingsadressendichtheid is laag (275), wat past bij een dorpse omgeving. Voor dagelijkse voorzieningen zoals de supermarkt en basisschool ben je dichtbij, maar voor uitgebreidere winkels of uitgaan ben je aangewezen op omliggende plaatsen.

Wat voor onderhoud kun je verwachten bij een woning uit 1978?