Vrijstaande woning te koop: Mariastraat 2, Mariahout
KopenLaarbeekVrijstaande woningenMariastraat 2

Mariastraat 2

Mariahout, Laarbeek

€ 349.900
Buurt Mariahout, MariahoutBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 575m²
575m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een enorm perceel

Deze vrijstaande woning uit 1938 staat in het rustige Mariahout, een dorp in de gemeente Laarbeek. Met een woonoppervlak van 575 m² en een perceel van maar liefst 5 hectare is dit een unieke plek. Het energielabel B betekent dat het huis redelijk zuinig is. De vraagprijs van €349.900 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze regio. Bekijk ook andere vrijstaande woningen in Laarbeek.

Mariahout: een dorp met karakter

Mariahout is een kleine, hechte gemeenschap met ongeveer 1120 inwoners. De buurt kenmerkt zich door veel eengezinswoningen en een rustige, landelijke sfeer. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een plek waar veel gezinnen wonen en waar het leven in een rustig tempo gaat. Ontdek meer over de buurt Mariahout.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo op ruim 2 kilometer afstand, of bij de PLUS op 3,7 kilometer. De dichtstbijzijnde basisschool, Basisschool Bernadette, ligt op slechts 5 minuten lopen. Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij. Het treinstation ligt op 11,7 kilometer, dus je bent vooral op de auto aangewezen. De gemeente Laarbeek biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 3,4 kilometer.

Aangeboden door

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via vb&t Nieuwbouwmakelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 349.900
Prijs per m²€ 609
Woonoppervlakte575m²
Perceeloppervlakte50285m²
Bouwjaar1938
EnergielabelB
BuurtMariahout
WijkMariahout
GemeenteLaarbeek

Locatie

Mariastraat 2, Mariahout

Buurt statistieken

Gegevens uit Mariahout

Inwoners1.120
Mannen51%
Vrouwen50%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Jumbo
Dorpsstraat 54A
2313m
PLUS
Piet van Thielplein 30
3722m
Jumbo
Heuvelplein 73
4060m

Scholen

8 binnen 5 km

Basisschool Bernadette
Basisonderwijs · 135 leerlingen
476m
De Sprankel
Basisonderwijs · 247 leerlingen
2562m
Basisschool 'T Otterke
Basisonderwijs · 156 leerlingen
3561m

Veelgestelde vragen

Over Mariastraat 2, Mariahout

Welk energielabel heeft Mariastraat 2?

De woning aan Mariastraat 2 in Mariahout heeft energielabel B.

Is €349.900 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een vrijstaande woning uit 1938 met een woonoppervlak van 575 m² en een perceel van 5 hectare is de prijs marktconform. Het energielabel B is gunstig voor de stookkosten. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is maar liefst 50.285 m², oftewel ruim 5 hectare. Dat biedt veel mogelijkheden voor bijvoorbeeld een moestuin, paardenweide of gewoon veel privacy. Het is een van de grootste percelen in de omgeving.

Wat is de staat van het energielabel?

De woning heeft energielabel B, wat betekent dat het redelijk zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met een lager label. Het is niet het zuinigste label, maar wel bovengemiddeld voor een woning uit 1938.