Vrijstaande woning te koop: Matterhorn 24, Eindhoven
Niet meer online

Matterhorn 24

Driehoeksbos, Eindhoven

Niet meer online
Buurt Driehoeksbos, EindhovenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 300m²
300m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in het groene Driehoeksbos

Deze vrijstaande woning aan de Matterhorn in Eindhoven ademt ruimte en rust. Met 300 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 693 vierkante meter is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent lage stookkosten. De vraagprijs van €1.650.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Eindhoven.

Driehoeksbos: een rustige, groene buurt

Driehoeksbos is een rustige woonbuurt met veel groen en een gemengde bevolking. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en het merendeel is koop. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de buurt staat bekend om zijn ruime opzet en nabijheid van parken. De buurt Driehoeksbos heeft een gemiddelde stedelijkheid, met een omgevingsadressendichtheid van 1455.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 983 meter of Aldi op 1141 meter. Kinderen kunnen naar basisschool De Korenaar (673 meter) of het Stedelijk College Eindhoven (706 meter) voor voortgezet onderwijs. Het park of plantsoen ligt op 300 meter. De gemeente Eindhoven biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaarskantoor Brabant B.V. en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusNiet meer online
Prijs€ 1.650.000
Prijs per m²€ 5.500
Woonoppervlakte300m²
Perceeloppervlakte693m²
Bouwjaar1999
EnergielabelA
BuurtDriehoeksbos
WijkOntginning
GemeenteEindhoven

Locatie

Matterhorn 24, Eindhoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Driehoeksbos

Inwoners935
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

49 binnen 5 km

Jumbo
Gerretsonplein 67
983m
Aldi
Judas Taddeusplein 1
1141m
Jumbo
Nederlandplein 103
1444m

Scholen

68 binnen 5 km

Gespecialiseerd Onderwijs
Speciaal onderwijs · 109 leerlingen
430m
De Korenaar
Basisonderwijs · 368 leerlingen
673m
Stedelijk College Eindhoven
Voortgezet onderwijs · 1033 leerlingen
706m

Veelgestelde vragen

Over Matterhorn 24, Eindhoven

Welk energielabel heeft Matterhorn 24?

De woning aan Matterhorn 24 in Eindhoven heeft energielabel A.

Is €1.650.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.650.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Driehoeksbos. De woning heeft een groot oppervlak (300 m²) en een ruim perceel (693 m²), met energielabel A. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking, maar gezien de kenmerken is het een serieuze vraagprijs.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Driehoeksbos, een rustige buurt in Eindhoven. Het treinstation ligt op 3 kilometer afstand. De exacte bereikbaarheid met de auto hangt af van de route, maar de buurt is goed ontsloten via lokale wegen.

Wat voor type woning is dit?

Het is een vrijstaande woning, gebouwd in 1999. Met 300 m² woonoppervlak en een perceel van 693 m² biedt het veel ruimte. Het energielabel A zorgt voor een energiezuinige woning.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool De Korenaar ligt op 673 meter, en het Stedelijk College Eindhoven (voortgezet onderwijs) op 706 meter. Ook is er speciaal onderwijs op 430 meter.

Hoe veilig is de buurt Driehoeksbos?

In de buurt zijn in totaal 102 misdrijven geregistreerd.

Wat is de ligging van de woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in een groene omgeving met een park op 300 meter. De dichtstbijzijnde supermarkt (Jumbo) is op 983 meter, en er zijn diverse restaurants op 900 meter. Het centrum van Eindhoven is op enkele kilometers afstand.

Niet meer online
Deze woning is niet meer beschikbaar.