Vrijstaande woning te koop: Meervenstraat 6, Oirschot
KopenOirschotVrijstaande woningenMeervenstraat 6

Meervenstraat 6

De Notel, Oirschot

€ 995.000
Buurt De Notel, OirschotBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 230m²
230m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Oirschot

Deze vrijstaande woning aan de Meervenstraat in Oirschot heeft een woonoppervlak van 230 m² en een perceel van 911 m². Het bouwjaar 1973 en energielabel D geven aan dat het een woning is met karakter, maar ook dat er mogelijk nog winst te behalen valt op het gebied van isolatie. Met een vraagprijs van €995.000 is dit een aanbod dat past bij de schaal en ligging van de woning. Ter vergelijking: bekijk ook andere vrijstaande woningen in Oirschot.

De Notel: een rustige, kindvriendelijke buurt

De woning staat in de buurt De Notel, een wijk die door bewoners wordt gewaardeerd met een 8,44. Een bewoner zegt: "Heerlijke rustige wijk met veel kinderen, een speeltuintje in de buurt, auto's die niet hard rijden." Een andere bewoner merkt op: "Ik woon hier al heel mijn leven. Vroeger kenden buren elkaar allemaal, maar nu kent bijna niemand elkaar meer." Op basis van twee beoordelingen is het beeld dus gemengd: rustig en kindvriendelijk, maar de sociale cohesie is minder dan vroeger. De buurt telt zo'n 3.740 inwoners, met veel gezinnen en een hoog percentage eengezinswoningen. Lees meer over de buurt De Notel.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn (om de hoek), Lidl (twee straten verder) of Jumbo (vijf minuten lopen). Kindcentrum de Plataan en Openbare Basisschool De Korenbloem zijn beide op loopafstand. Het Kempenhorst College voor voortgezet onderwijs ligt op ongeveer tien minuten lopen. Ook een park of plantsoen is vlakbij, goed voor een wandeling. De gemeente Oirschot biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Lelieveld makelaardij en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 995.000
Prijs per m²€ 4.326
Woonoppervlakte230m²
Perceeloppervlakte911m²
Bouwjaar1973
EnergielabelD
BuurtDe Notel
WijkOirschot
GemeenteOirschot

Locatie

Meervenstraat 6, Oirschot

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

6.9
Gitte
12-06-2024
Prima leefomgeving

Ik woon hier al heel mijn leven. Vroeger toen ik nog een kind was had onze wijk nog heel veel activiteiten, nu helaas niks meer. Eerst kenden buren elkaar allemaal en was ik met veel kinderen uit de wijk bevriend, maar nu kent bijna niemand elkaar meer en wordt er nog maar weinig met elkaar gepraat.

10
Judith Toelen
29-08-2023
Kinderwijk

Heerlijke rustige wijk met veel kinderen, een speeltuintje in de buurt, autos die niet hard rijden

Buurt statistieken

Gegevens uit De Notel

Inwoners3.740
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Albert Heijn
de Loop 55
578m
Lidl
Rijkesluisstraat 67
582m
Jumbo
De Loop 28
601m

Scholen

13 binnen 5 km

Kindcentrum de Plataan
Basisonderwijs · 219 leerlingen
438m
Openbare Basisschool De Korenbloem
Basisonderwijs · 215 leerlingen
514m
Kempenhorst College
Voortgezet onderwijs · 860 leerlingen
985m

Veelgestelde vragen

Over Meervenstraat 6, Oirschot

Welk energielabel heeft Meervenstraat 6?

De woning aan Meervenstraat 6 in Oirschot heeft energielabel D.

Is €995.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €995.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 230 m² met een perceel van 911 m² in Oirschot. Het energielabel D en bouwjaar 1973 zijn factoren die de prijs beïnvloeden. Vergelijkbare woningen in de buurt geven een indicatie dat dit een reëel bedrag is.

Hoe is de buurt De Notel om in te wonen?

De Notel wordt door bewoners beoordeeld met een 8,44. Het is een rustige, kindvriendelijke wijk met veel eengezinswoningen. Er is een speeltuintje in de buurt en auto's rijden er niet hard. Wel geven sommige bewoners aan dat de sociale contacten minder zijn dan vroeger.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Op loopafstand vind je Kindcentrum de Plataan (438 m) en Openbare Basisschool De Korenbloem (514 m). Het Kempenhorst College voor voortgezet onderwijs ligt op 985 m. Ook zijn er meerdere basisscholen en kinderdagverblijven in de omgeving.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, Albert Heijn (578 m), Lidl (582 m) en Jumbo (601 m) zijn allemaal op loopafstand. Voor een grotere keuze kun je ook terecht bij PLUS of SPAR express, die iets verder weg liggen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is D. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar er is ruimte voor verbetering, bijvoorbeeld door isolatie of zonnepanelen. De stookkosten zullen naar verwachting gemiddeld zijn.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5,7 km afstand. Dat is ongeveer 12 minuten met de auto of een kwartier fietsen.

Lelieveld makelaardij
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.