Vrijstaande woning te koop: Middenstraat 98, Sluiskil
KopenTerneuzenVrijstaande woningenMiddenstraat 98

Middenstraat 98

Kern Sluiskil, Terneuzen

€ 350.000
Buurt Kern Sluiskil, SluiskilBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 244m²
244m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Sluiskil

Deze vrijstaande woning uit 1930 ademt karakter en ruimte. Met 244 m² woonoppervlak en een perceel van 318 m² is er volop plek voor een gezin of wie graag ruim leeft. Het energielabel A+ is een mooie plus voor een woning van deze leeftijd. De vraagprijs van €350.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Terneuzen.

Kern Sluiskil: een hechte buurt

De woning staat in de buurt Kern Sluiskil, een rustige woonkern in de gemeente Terneuzen. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 9,25. Een bewoner zegt: "Ik ben super tevreden met deze buurt zit je ergens mee is er altijd iemand in de buurt die je wil helpen." De buurt telt ruim 2100 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Bijna alle woningen zijn eengezinswoningen, en het overgrote deel is koop.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR, die om de hoek zit. Basisschool Het Mozaïek is twee straten verder. Ook een kinderdagverblijf en bibliotheek zijn op loopafstand. Voor het voortgezet onderwijs moet je iets verder, maar dat is gebruikelijk in een dorpse omgeving.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, onder andere via GeuS uw makelaar.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt30 januari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 350.000
Prijs per m²€ 1.434
Woonoppervlakte244m²
Perceeloppervlakte318m²
Bouwjaar1930
EnergielabelA+
BuurtKern Sluiskil
WijkKern Sluiskil
GemeenteTerneuzen

Locatie

Middenstraat 98, Sluiskil

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.3
Wilma kooyman maas
12-09-2025
Ben blij om in onze buurt te wonen.

Ik ben super tevreden met deze buurt zit je ergens mee is er altijd iemand in de buurt die je wil helpen

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern Sluiskil

Inwoners2.180
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

3 binnen 5 km

SPAR
Kerkplein 1
347m
Lidl
Alvarezlaan 40-62
4679m
Albert Heijn
Bellamystraat 141
4698m

Scholen

10 binnen 5 km

Basisschool Het Mozaïek
Basisonderwijs · 119 leerlingen
201m
Kindcentrum De Steiger
Basisonderwijs · 320 leerlingen
3916m
De Argo, locatie Lodewijk College Zeldenrustlaan
Speciaal onderwijs · 6 leerlingen
3923m

Veelgestelde vragen

Over Middenstraat 98, Sluiskil

Welk energielabel heeft Middenstraat 98?

De woning aan Middenstraat 98 in Sluiskil heeft energielabel A+.

Is €350.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €350.000 voor een vrijstaande woning van 244 m² met energielabel A+ in Sluiskil is marktconform. Het perceel is 318 m² en het bouwjaar 1930 geeft karakter. Vergelijkbare woningen in de regio liggen vaak in een vergelijkbare prijsklasse.

Hoe is de buurt Kern Sluiskil om in te wonen?

Kern Sluiskil is een rustige, hechte buurt met veel eengezinswoningen. Bewoners geven de buurt een 9,25 en noemen de onderlinge hulpvaardigheid. Er wonen zowel gezinnen als ouderen, en de voorzieningen zoals supermarkt en basisschool zijn op loopafstand.