Vrijstaande woning te koop: Mierloseweg 128, Helmond
KopenHelmondVrijstaande woningenMierloseweg 128

Mierloseweg 128

West, Helmond

€ 995.000
Buurt West, HelmondBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 395m²
216% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor starters
31% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1934 ademt sfeer en ruimte. Met 395 m² woonoppervlak op een perceel van 1195 m² is er volop plek voor een groot gezin of wie van ruimte houdt. De woning heeft energielabel E, wat betekent dat je hogere stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €995.000 is aan de hoge kant, zeker vergeleken met het buurtgemiddelde van €404.000. Kijk voor een overzicht van andere vrijstaande woningen in Helmond.

Buurt West: rustig wonen met aandachtspunten

De woning ligt in de buurt West, een wijk met een mix van inwoners. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt gemiddeld een 7,84. Een bewoner zegt: "Heerlijke plek om te mogen wonen maar wordt dat heerlijk wordt steeds meer ontnomen door groeiende drugsoverlast." Een ander noemt het een "smeltkroes van nationaliteiten" maar signaleert ook toenemende criminaliteit. De buurt telt ruim 3900 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en gezinnen. De omgevingsadressendichtheid is 2134 adressen per km², wat duidt op een sterk stedelijk karakter.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 582 meter, om de hoek. Ook Albert Heijn en Aldi zijn op loopafstand. Kindcentrum Westwijzer (basisonderwijs) ligt twee straten verder, op 391 meter. Voor voortgezet onderwijs is Jan van Brabant College op 701 meter een optie. De gemeente Helmond biedt verder voorzieningen zoals een park of plantsoen op 400 meter en een treinstation op 1,6 km.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Raaijmakers Makelaardij. Qualis aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 995.000
Prijs per m²€ 2.519
Woonoppervlakte395m²
Perceeloppervlakte1195m²
Bouwjaar1934
EnergielabelE
BuurtWest
WijkHelmond-West
GemeenteHelmond

Locatie

Mierloseweg 128, Helmond

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

7.5
michael
15-08-2025
groeiende deal overlast

Heerlijke plek om te mogen wonen maar wordt dat heerlijk wordt steeds meer ontnomen door groeiende drugsoverlast

8.4
michael
02-08-2025
smeltkroes van nationaliteiten

word steeds crimineler en en groeiende islam

7.6
van de laar
19-07-2025
crimineel

veel drugsoverlast

Buurt statistieken

Gegevens uit West

Inwoners3.935
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit West

Woningvoorraad1.866
Gem. WOZ-waarde€ 245.000
Koopwoningen39%
Huurwoningen61%

Supermarkten

28 binnen 5 km

Jumbo
2e Haagstraat 42
582m
Jumbo
Hoofdstraat 168
919m
Ekoplaza
Kromme Steenweg 37
951m

Scholen

44 binnen 5 km

Kindcentrum Westwijzer
Basisonderwijs · 208 leerlingen
391m
Jan van Brabant College vestiging Gasthuisstraat
Voortgezet onderwijs · 407 leerlingen
701m
In het Hart van het Hout
Basisonderwijs · 286 leerlingen
841m

Veelgestelde vragen

Over Mierloseweg 128, Helmond

Welk energielabel heeft Mierloseweg 128?

De woning aan Mierloseweg 128 in Helmond heeft energielabel E.

Is de vraagprijs van €995.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt fors boven het gemiddelde in de buurt, waar koopwoningen gemiddeld €404.000 kosten. De woning is echter veel groter dan gemiddeld: 395 m² tegenover 125 m². De prijs per m² is ongeveer €2519, terwijl het buurtgemiddelde €3984 per m² is. De woning is dus relatief goedkoop per vierkante meter, maar de totale prijs is hoog.

Hoe is de buurt West in Helmond om te wonen?

De buurt krijgt van bewoners een 7,84. Positief is de rustige woonplek, maar er wordt drugsoverlast en criminaliteit genoemd. De buurt is sterk stedelijk met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel eenpersoonshuishoudens en gezinnen.

Wat betekent energielabel E voor mijn energiekosten?

Energielabel E is onzuinig. De woning heeft waarschijnlijk matige isolatie en oudere installaties. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met een beter label. In de buurt heeft 75% van de koopwoningen label A+, dus deze woning steekt daar ongunstig bij af.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Kindcentrum Westwijzer (basisonderwijs) ligt op 391 meter. Voor voortgezet onderwijs is Jan van Brabant College op 701 meter. Ook zijn er andere basisscholen zoals In het Hart van het Hout en OBS 't Hout.

Hoe groot is het perceel en de tuin?

Het perceel is 1195 m², wat zeer ruim is. De exacte indeling van de tuin is niet bekend, maar bij een vrijstaande woning uit 1934 is er vaak een ruime tuin rondom. De woonoppervlakte van 395 m² is verdeeld over meerdere verdiepingen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de buurt stonden verkochte woningen gemiddeld 49 dagen te koop. Dat is relatief kort, wat kan wijzen op een actieve markt. Houd er rekening mee dat deze woning door de hoge prijs mogelijk langer te koop staat.