Vrijstaande woning te koop: Molenstraat 31, Hurwenen
KopenMaasdrielVrijstaande woningenMolenstraat 31

Molenstraat 31

Hurwenen, Maasdriel

€ 1.200.000
Buurt Hurwenen, HurwenenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 179m²
179m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een verrassend groot perceel

Deze vrijstaande woning uit 1927 staat in het rustige Hurwenen, een dorp in de uiterwaarden van de Waal. Met 179 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 6850 m² is er volop ruimte. De woning heeft energielabel A, wat duidt op een zuinige woning. De vraagprijs van €1.200.000 is aan de hoge kant, maar past bij het unieke aanbod van vrijstaande woningen in Maasdriel.

Hurwenen: rustig en groen

Hurwenen is een kleine, landelijke buurt met 655 inwoners. Het is een plek waar veel gezinnen wonen en de sfeer is er gemoedelijk. De buurt Hurwenen kenmerkt zich door een hoog percentage eengezinswoningen en koopwoningen. Het is er stil en je woont dicht bij de natuur.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, op een kwartier lopen. Ook zijn er andere supermarkten in de omgeving. Basisschool De Rietschoof en de Odradaschool zijn op loopafstand. De gemeente Maasdriel biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en een restaurant op korte afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bijzonder Wonen Makelaardij | Baerz & Co. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.200.000
Prijs per m²€ 6.704
Woonoppervlakte179m²
Perceeloppervlakte6850m²
Bouwjaar1927
EnergielabelA
BuurtHurwenen
WijkRossum
GemeenteMaasdriel

Locatie

Molenstraat 31, Hurwenen

Buurt statistieken

Gegevens uit Hurwenen

Inwoners655
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

7 binnen 5 km

PLUS
Burgemeester van Randwijckstraat 21
1535m
Boon's Markt
Gasthuisstraat 21
4124m
Lidl
Gasthuisstraat 56
4197m

Scholen

14 binnen 5 km

openbare basisschool De Rietschoof
Basisonderwijs · 57 leerlingen
2560m
Odradaschool
Basisonderwijs · 30 leerlingen
2751m
CBS Freule van Pallandtschool
Basisonderwijs · 57 leerlingen
3648m

Veelgestelde vragen

Over Molenstraat 31, Hurwenen

Welk energielabel heeft Molenstraat 31?

De woning aan Molenstraat 31 in Hurwenen heeft energielabel A.

Is €1.200.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.200.000 is aan de hoge kant, maar gezien het grote perceel van 6850 m² en het energielabel A is het een marktconforme prijs voor een vrijstaande woning in deze regio. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, dus de prijs weerspiegelt het unieke karakter.

Hoe is de bereikbaarheid van Hurwenen?

Hurwenen is een rustig dorp in de uiterwaarden. Het treinstation ligt op 4,4 km afstand, dus met de auto ben je snel op de snelweg. Openbaar vervoer is beperkt, maar de nabijheid van natuur en de Waal maakt het aantrekkelijk voor wie van rust houdt.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1927?

Een woning uit 1927 kan karakteristieke elementen hebben, maar met energielabel A is er al veel geïnvesteerd in isolatie en duurzaamheid. De makelaar kan hier meer over vertellen.