Vrijstaande woning te koop: Negen-novemberweg 1, Venlo
KopenVenloVrijstaande woningenNegen-novemberweg 1

Negen-novemberweg 1

Herungerberg, Venlo

€ 1.030.000
Buurt Herungerberg, VenloBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 470m²
470m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor senioren
33% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een groene omgeving

Deze vrijstaande woning aan de Negen-novemberweg 1 in Venlo ademt rust en ruimte. Met 470 m² woonoppervlak op een perceel van 1752 m² is er volop plek voor een groot gezin of wie van ruimte houdt. De woning uit 1982 heeft energielabel C, wat betekent dat het redelijk zuinig is. De vraagprijs van €1.030.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Vergelijk ook andere vrijstaande woningen in Venlo.

Herungerberg: een rustige, groene buurt

Herungerberg is een rustige buurt met veel groen en ruimte. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en bijna allemaal koopwoningen. Het is een buurt waar veel 45-plussers wonen, maar ook gezinnen met kinderen. De sfeer is landelijk en toch dicht bij de stad. Bekijk de buurt Herungerberg voor meer informatie.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo of AH XL, beide op ongeveer 20 minuten lopen. Ook zijn er basisscholen in de buurt, zoals Sterrenpad 't Ven (ruim een kwartier lopen) en Willibrordusschool (iets verder). Het treinstation van Venlo is op 3,5 km afstand, goed te doen met de fiets. De gemeente Venlo biedt een fijne mix van stedelijke voorzieningen en groene rust.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ovida makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.030.000
Prijs per m²€ 2.191
Woonoppervlakte470m²
Perceeloppervlakte1752m²
Bouwjaar1982
EnergielabelC
BuurtHerungerberg
WijkHet Ven
GemeenteVenlo

Locatie

Negen-novemberweg 1, Venlo

Buurt statistieken

Gegevens uit Herungerberg

Inwoners510
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Jumbo
Vinckenhofstraat 90
1796m
AH XL
Nijmeegseweg 20
1869m
Jumbo
Straelseweg 183
1902m

Scholen

27 binnen 5 km

Sterrenpad 't Ven
Basisonderwijs · 152 leerlingen
1187m
de Wijnberg Onderwijsexpertise SO - VSO
Speciaal onderwijs · 125 leerlingen
1564m
Willibrordusschool
Basisonderwijs · 221 leerlingen
1565m

Veelgestelde vragen

Over Negen-novemberweg 1, Venlo

Welk energielabel heeft Negen-novemberweg 1?

De woning aan Negen-novemberweg 1 in Venlo heeft energielabel C.

Is €1.030.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.030.000 is aan de hoge kant, maar gezien de enorme oppervlakte van 470 m² en het perceel van 1752 m² is het niet onredelijk. Vergelijkbare vrijstaande woningen in Venlo zijn vaak kleiner. Het energielabel C is gemiddeld. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de buurt Herungerberg om in te wonen?

Herungerberg is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en koopwoningen. Er wonen relatief veel 45-plussers en gezinnen. De omgevingsadressendichtheid is laag, wat bijdraagt aan de rust. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, gezinsvriendelijke omgeving.

Zijn er goede scholen in de buurt?