Vrijstaande woning te koop: Noordweg 15, Krabbendijke

Noordweg 15

Krabbendijke - Kern, Reimerswaal

€ 539.000
Buurt Krabbendijke - Kern, KrabbendijkeBekijk buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Jumbo op 187m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter in Krabbendijke

Deze vrijstaande woning uit 1939 heeft een authentieke uitstraling en een ruime tuin. Met 101 m² woonoppervlak en een perceel van 289 m² is er voldoende ruimte. De woning ligt in een rustige straat, om de hoek van de Jumbo en basisscholen. De vraagprijs van €539.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere vrijstaande woningen in Reimerswaal.

De buurt Krabbendijke - Kern

De buurt Krabbendijke - Kern is een dorpse omgeving met veel eengezinswoningen. Het is er rustig en groen, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn koopwoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, twee straten verder. Ook de basisscholen De Klimroos en Julianaschool zijn om de hoek. Het treinstation ligt op tien minuten lopen. De gemeente Reimerswaal biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op loopafstand.

Over de aanbieding

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Neeskens Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt21 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 539.000
Prijs per m²€ 5.337
Woonoppervlakte101m²
Perceeloppervlakte289m²
Bouwjaar1939
BuurtKrabbendijke - Kern
WijkKrabbendijke
GemeenteReimerswaal

Locatie

Noordweg 15, Krabbendijke

Buurt statistieken

Gegevens uit Krabbendijke - Kern

Inwoners2.020
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Krabbendijke - Kern

Woningvoorraad850
Gem. WOZ-waarde€ 227.000
Koopwoningen65%
Huurwoningen33%

Supermarkten

1 binnen 5 km

Jumbo
Dorpsstraat 90
187m
Aldi
Sluisweg 26
5049m
SPAR
Hoofdweg 25
5152m

Scholen

8 binnen 5 km

Basisschool De Klimroos
Basisonderwijs · 56 leerlingen
187m
Julianaschool
Basisonderwijs · 304 leerlingen
187m
Kindcentrum De Zevensprong
Basisonderwijs · 184 leerlingen
359m

Veelgestelde vragen

Over Noordweg 15, Krabbendijke

Is de prijs van €539.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt 62% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€332.438). De woning is een vrijstaand huis uit 1939 met een perceel van 289 m². In de buurt zijn 8 koopwoningen beschikbaar, met een gemiddelde prijs per m² van €2.949. Deze woning heeft een prijs per m² van ongeveer €5.337, wat aanzienlijk hoger is. Of de prijs reëel is, hangt af van de staat en de specifieke kenmerken.

Hoe is de buurt Krabbendijke - Kern om in te wonen?

Krabbendijke - Kern is een rustige, dorpse buurt met veel eengezinswoningen (78%). Het merendeel van de woningen is koop (65%). De bevolking bestaat uit een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn weinig voorzieningen in de directe omgeving, maar de Jumbo en basisscholen zijn op loopafstand. Het aantal misdrijven is laag (33 in totaal).