Vrijstaande woning te koop: Ommerkanaal 10A, Dedemsvaart
KopenHardenbergVrijstaande woningenOmmerkanaal 10A

Ommerkanaal 10A

Verspreide huizen Ommerkanaal, Hardenberg

€ 1.475.000
Buurt Verspreide huizen Ommerkanaal, DedemsvaartBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 220m²
220m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan het Ommerkanaal

Aan het Ommerkanaal in Dedemsvaart staat deze vrijstaande woning uit 2015. Het huis ademt rust en biedt veel privacy, midden in het groene landschap van Overijssel. Met een woonoppervlak van 220 m² en een perceel van maar liefst 6382 m² is er volop plek om te wonen en te leven. De woning is energielabel A, dus zeer zuinig. De vraagprijs van €1.475.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Hardenberg.

De buurt: Verspreide huizen Ommerkanaal

De buurt Verspreide huizen Ommerkanaal is een rustige, landelijke omgeving. Er wonen zo'n 510 mensen, vooral in gezinnen en stellen. De meeste woningen zijn koopwoningen en eengezinswoningen. Het is niet stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 238 adressen per km². Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een veilige buurt met weinig misdrijven.

Leven in de straat

Het dagelijks leven speelt zich af in Dedemsvaart. Voor de boodschappen kun je terecht bij Jumbo of Albert Heijn, beide op ongeveer een kwartier lopen. Ook Aldi en Lidl zijn binnen loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Christelijke Basisschool de Ark en Basisschool de Eiber, beide op een kwartiertje lopen. Het Vechtdal College voor voortgezet onderwijs is ook dichtbij. De gemeente Hardenberg biedt verder alle voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen aangeboden via Het Betere Boerenerf, makelaars in woonboerderijen.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.475.000
Prijs per m²€ 6.705
Woonoppervlakte220m²
Perceeloppervlakte6382m²
Bouwjaar2015
EnergielabelA
BuurtVerspreide huizen Ommerkanaal
WijkDedemsvaart
GemeenteHardenberg

Locatie

Ommerkanaal 10A, Dedemsvaart

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Ommerkanaal

Inwoners510
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Jumbo
Markt 32
1457m
Albert Heijn
Markt 69
1522m
Aldi
Julianastraat 81
1846m

Scholen

12 binnen 5 km

Christelijke Basisschool de Ark
Basisonderwijs · 203 leerlingen
1067m
Basisschool de Eiber
Basisonderwijs · 109 leerlingen
1165m
Openbare basisschool 't Kompas
Basisonderwijs · 42 leerlingen
1357m

Veelgestelde vragen

Over Ommerkanaal 10A, Dedemsvaart

Welk energielabel heeft Ommerkanaal 10A?

De woning aan Ommerkanaal 10A in Dedemsvaart heeft energielabel A.

Is de vraagprijs van €1.475.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs is aan de hoge kant, maar past bij een vrijstaande woning uit 2015 met energielabel A en een enorm perceel van 6382 m². Vergelijkbare woningen in de regio zijn schaars, dus de prijs weerspiegelt de unieke combinatie van ruimte, bouwjaar en energiezuinigheid.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt aan het Ommerkanaal in Dedemsvaart. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 11,8 km afstand. Met de auto ben je snel op de N377 en N48. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is aan te raden.

Wat voor onderhoud vraagt een perceel van 6382 m²?

Een groot perceel betekent tuinonderhoud: gras maaien, hagen snoeien en onkruid wieden. De exacte staat van de tuin is niet bekend, maar reken op regelmatig werk. Het huis zelf is uit 2015, dus modern en onderhoudsarm.