Vrijstaande woning te koop: Polderlaan 13, Middelharnis

Polderlaan 13

Middelharnis Nieuw Zeeland, Goeree-Overflakkee

€ 599.000
Buurt Middelharnis Nieuw Zeeland, MiddelharnisBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
41% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Middelharnis

Deze vrijstaande woning aan de Polderlaan 13 ademt rust en ruimte. Met 116 m² woonoppervlak en een perceel van 466 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1998 heeft energielabel B, wat duidt op een zuinige woning. De vraagprijs van €599.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Goeree-Overflakkee.

Buurt Middelharnis Nieuw Zeeland

De woning staat in de buurt Middelharnis Nieuw Zeeland, een rustige woonwijk. De buurt telt 365 inwoners, met een mix van ouderen en gezinnen. Het is een groene omgeving met een park op loopafstand. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus het beeld is gebaseerd op CBS-data.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij PLUS en Lidl, beide op ruim twee kilometer afstand. Ook Albert Heijn en Jumbo zijn in de buurt. Scholen zoals Daltonschool de Vliegers en Bosseschool zijn op fietsafstand. De gemeente Goeree-Overflakkee biedt een landelijke omgeving met voorzieningen in de dorpen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Alphen Makelaardij op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 december 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 599.000
Prijs per m²€ 5.164
Woonoppervlakte116m²
Perceeloppervlakte466m²
Bouwjaar1998
EnergielabelB
BuurtMiddelharnis Nieuw Zeeland
WijkMiddelharnis
GemeenteGoeree-Overflakkee

Locatie

Polderlaan 13, Middelharnis

Buurt statistieken

Gegevens uit Middelharnis Nieuw Zeeland

Inwoners365
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

5 binnen 5 km

PLUS
Kerkepad 7
2306m
Lidl
De Hofjes 2
2319m
Albert Heijn
Gedempt Kanaal 99
2759m

Scholen

12 binnen 5 km

De Ark
Speciaal onderwijs · 21 leerlingen
2093m
School voor Speciaal Basisonderwijs Het Kompas
Speciaal onderwijs · 74 leerlingen
2123m
Daltonschool de Vliegers
Basisonderwijs · 202 leerlingen
2450m

Veelgestelde vragen

Over Polderlaan 13, Middelharnis

Welk energielabel heeft Polderlaan 13?

De woning aan Polderlaan 13 in Middelharnis heeft energielabel B.

Is de prijs van €599.000 redelijk voor deze woning?

De vraagprijs van €599.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze buurt. De woning heeft een oppervlakte van 116 m² en een perceel van 466 m², met energielabel B. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt in Middelharnis. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 41,3 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (167), wat past bij een landelijke omgeving.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op fietsafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is Daltonschool de Vliegers (2,5 km) en Bosseschool (2,7 km). Ook is er voortgezet onderwijs op 2,8 km afstand.