Vrijstaande woning te koop: Postakkers 72, Eersel
Verkocht onder voorbehoud
KopenEerselVrijstaande woningenPostakkers 72

Postakkers 72

Eersel-kom en Lindeakkers, Eersel

€ 795.000
Buurt Eersel-kom en Lindeakkers, EerselBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 185m²
185m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Eersel

Deze vrijstaande woning aan de Postakkers 72 ademt de rust van een groene, ruime opzet. Met 185 m² woonoppervlak en een perceel van 726 m² is er volop plek voor een gezin. Het bouwjaar 1958 geeft de woning karakter, terwijl energielabel C aangeeft dat er al stappen zijn gezet op het gebied van isolatie. De vraagprijs van €795.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze omgeving, zeker gezien de ruime tuin en de ligging. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Eersel voor een breder beeld.

De buurt: Eersel-kom en Lindeakkers

De woning ligt in de buurt Eersel-kom en Lindeakkers, een rustige woonwijk met een mix van koopwoningen en eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Rustige en nette buurt. Niet veel contact met de rest van de buurt, dus nergens problemen mee en een rustige sfeer." De buurt telt ruim 3000 inwoners, met een bovengemiddeld aandeel 65-plussers. De omgevingsadressendichtheid is met 1108 matig stedelijk, wat past bij een dorpse omgeving.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Jumbo of Lidl, beide om de hoek. De kinderen lopen naar Daltonbasisschool Jacobus of Basisschool Wereldwijs, twee straten verder. Voor de middelbare school is het Rythovius College op loopafstand. Boodschappen doe je bij de PLUS of Aldi, ook vlakbij. Het park of plantsoen is vier minuten lopen. De gemeente Eersel biedt een compleet voorzieningenniveau voor het dagelijks leven.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via W. Heeren Makelaardij B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 795.000
Prijs per m²€ 4.297
Woonoppervlakte185m²
Perceeloppervlakte726m²
Bouwjaar1958
EnergielabelC
BuurtEersel-kom en Lindeakkers
WijkEersel
GemeenteEersel

Locatie

Postakkers 72, Eersel

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.9
Wybe Hauser
27-10-2025
Rustige en nette buurt

Niet veel contact met de rest van de buurt, dus nergens problemen mee en een rustige sfeer.

Buurt statistieken

Gegevens uit Eersel-kom en Lindeakkers

Inwoners3.075
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Jumbo
Willibrorduslaan 8
237m
Lidl
Nieuwstraat 14-28
266m
Aldi
Lindestraat 49
342m

Scholen

11 binnen 5 km

Rythovius College
Voortgezet onderwijs · 1041 leerlingen
461m
De Groote Aard SO-VSO
Speciaal onderwijs · 54 leerlingen
520m
Daltonbasisschool Jacobus
Basisonderwijs · 277 leerlingen
556m

Veelgestelde vragen

Over Postakkers 72, Eersel

Welk energielabel heeft Postakkers 72?

De woning aan Postakkers 72 in Eersel heeft energielabel C.

Is €795.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €795.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 185 m² met een perceel van 726 m² in Eersel. Het energielabel C en bouwjaar 1958 zijn factoren die meewegen.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Eersel, met een treinstation op 16,5 km afstand. De auto is het meest praktisch voor woon-werkverkeer. De buurt is rustig en goed bereikbaar via lokale wegen.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1958?

Een woning uit 1958 kan aandachtspunten hebben zoals verouderde installaties of isolatie.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Daltonbasisschool Jacobus en Basisschool Wereldwijs liggen op 5-6 minuten lopen. Het Rythovius College (voortgezet onderwijs) is op 5 minuten lopen. Ook zijn er kinderdagverblijven in de buurt.

Hoe is de sfeer in de buurt Eersel-kom en Lindeakkers?

De buurt wordt omschreven als rustig en net. Een bewoner zegt: 'Niet veel contact met de rest van de buurt, dus nergens problemen mee en een rustige sfeer.' Het is een gemengde wijk met veel 65-plussers en eengezinswoningen.

Welke supermarkten zijn dichtbij?

Binnen 5 minuten lopen vind je Jumbo, Lidl, Aldi en PLUS. De Jumbo is het dichtstbij, op 237 meter. Voor een SPAR moet je iets verder, op 2,9 km.

W. Heeren Makelaardij B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
W. Heeren Makelaardij B.V.
wheeren.nl
Bekijk
W. Heeren Makelaardij
funda.nl
Bekijk