Vrijstaande woning te koop: Postweg 10, Leusden

Postweg 10

Buitengebied Achterveld, Leusden

€ 849.000
Buurt Buitengebied Achterveld, LeusdenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 152m²
152m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied

Deze vrijstaande woning aan de Postweg in Leusden ademt een landelijke sfeer. Het huis uit 1935 is met een oppervlakte van 152 m² en een perceel van 1880 m² een plek waar je echt tot rust komt. Het energielabel A is een fijne meevaller voor een woning van deze leeftijd. Met een vraagprijs van €849.000 is dit een marktconform aanbod, zeker gezien de schaarste aan vrijstaande woningen in Leusden.

Buitengebied Achterveld

De woning ligt in de buurt Buitengebied Achterveld, een rustige, landelijke omgeving. De buurt telt 820 inwoners en bestaat voornamelijk uit eengezinswoningen (91%). Het is een plek waar veel gezinnen en ouderen wonen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,5 personen. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te delen.

Leven in de straat

In de directe omgeving vind je dagelijkse voorzieningen. De SPAR express en Jumbo zijn op loopafstand, net als de Aldi en Lidl. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals de Bongerd en KLA4, beide op ongeveer 10 minuten lopen. De J.H. Donnerschool voor speciaal onderwijs ligt om de hoek. De gemeente Leusden biedt een fijne mix van landelijk wonen met stedelijke voorzieningen binnen handbereik.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Den Daas Vastgoed & Taxaties B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 849.000
Prijs per m²€ 5.586
Woonoppervlakte152m²
Perceeloppervlakte1880m²
Bouwjaar1935
EnergielabelA
BuurtBuitengebied Achterveld
WijkAchterveld
GemeenteLeusden

Locatie

Postweg 10, Leusden

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Achterveld

Inwoners820
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

4 binnen 5 km

SPAR express
't Zwarte Land 31
4197m
Jumbo
Marktstraat 11
4445m
Aldi
Dorpsstraat 238
4540m

Scholen

10 binnen 5 km

J.H. Donnerschool VSO
Speciaal onderwijs · 133 leerlingen
167m
J.H. Donnerschool
Speciaal onderwijs · 95 leerlingen
178m
Basisschool de Bongerd
Basisonderwijs · 212 leerlingen
4789m

Veelgestelde vragen

Over Postweg 10, Leusden

Welk energielabel heeft Postweg 10?

De woning aan Postweg 10 in Leusden heeft energielabel A.

Is €849.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €849.000 is marktconform voor een vrijstaande woning met een groot perceel van 1880 m² en energielabel A in het buitengebied van Leusden. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, afhankelijk van staat en locatie.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Leusden, op 6,2 km van het dichtstbijzijnde treinstation. Met de auto ben je snel op de snelweg A28. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is aan te raden.

Wat voor onderhoud vergt een woning uit 1935?

Een woning uit 1935 kan specifieke onderhoudspunten hebben, zoals oude fundering, dakconstructie en leidingen. Dit geeft inzicht in eventuele toekomstige kosten.