Vrijstaande woning te koop: Putterweg 68-15, Garderen
KopenBarneveldVrijstaande woningenPutterweg 68-15

Putterweg 68-15

Buitengebied Garderen, Barneveld

€ 192.000
Buurt Buitengebied Garderen, GarderenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 266m²
266m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met een groot perceel

Deze vrijstaande woning uit 1930 staat in het buitengebied van Garderen, een dorp midden in de natuur. Met 266 m² woonoppervlak en een perceel van 2965 m² is er veel ruimte. De woning is te koop voor € 192.000, een scherpe prijs voor een vrijstaand huis in deze omgeving. Vergelijk ook andere vrijstaande woningen in Barneveld.

Buitengebied Garderen

De buurt Buitengebied Garderen is een rustig, landelijk gebied met veel natuur. Er wonen ongeveer 875 mensen, vooral gezinnen en ouderen. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat past bij het groene karakter. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop op 1,5 km afstand of de SPAR op 1,7 km. De dichtstbijzijnde basisschool is de Christelijke Basisschool Prins Bernhard, op 1,7 km lopen. Ook de Speulderbrink School met de Bijbel en Openbare Basisschool De Schovenhorst zijn binnen 3,5 km te vinden. De gemeente Barneveld biedt voorzieningen op iets grotere afstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Landheeren | Baerz & Co op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 192.000
Prijs per m²€ 722
Woonoppervlakte266m²
Perceeloppervlakte2965m²
Bouwjaar1930
BuurtBuitengebied Garderen
WijkGarderen
GemeenteBarneveld

Locatie

Putterweg 68-15, Garderen

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Garderen

Inwoners875
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Coop
Speulderweg 2
1562m
SPAR
Smidstraat 1
1717m
SPAR
Wolweg 24
5607m

Scholen

3 binnen 5 km

Christelijke Basisschool Prins Bernhard
Basisonderwijs · 156 leerlingen
1682m
Speulderbrink School met de Bijbel
Basisonderwijs · 58 leerlingen
3545m
Openbare Basisschool De Schovenhorst
Basisonderwijs · 199 leerlingen
3562m

Veelgestelde vragen

Over Putterweg 68-15, Garderen

Is € 192.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 192.000 voor een vrijstaande woning met 266 m² woonoppervlak en een perceel van 2965 m² is aan de lage kant. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak duurder. Het bouwjaar 1930 kan wel betekenen dat er onderhoud nodig is.

Hoe is de bereikbaarheid van Garderen?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 11 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De buurt is rustig en landelijk.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen in de omgeving. De dichtstbijzijnde is de Christelijke Basisschool Prins Bernhard op 1,7 km. Ook de Speulderbrink School met de Bijbel en Openbare Basisschool De Schovenhorst zijn binnen 3,5 km te vinden. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Barneveld of Apeldoorn.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1930?