Vrijstaande woning te koop: Raadhuisstraat 49, Wildervank
Onder bod
KopenVeendamVrijstaande woningenRaadhuisstraat 49

Raadhuisstraat 49

Boven-Wildervank, Veendam

€ 224.500
Buurt Boven-Wildervank, WildervankBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 150m²
25% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Raadhuisstraat in Wildervank ademt geschiedenis. Het bouwjaar 1850 geeft het pand een authentieke uitstraling, terwijl energielabel C aangeeft dat het niet meer van deze tijd is. Met 150 m² woonoppervlak en een perceel van 470 m² is er volop ruimte. De vraagprijs van €224.500 ligt 34% onder het buurtgemiddelde, wat deze woning scherp geprijsd maakt. Bekijk ook vrijstaande woningen in Veendam voor vergelijkbaar aanbod.

Boven-Wildervank: rustig en dorps

De buurt Boven-Wildervank is een rustige, dorpse omgeving. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Gezellige buurt waar iedereen elkaar kent." De buurt telt 1.355 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Bijna alle woningen zijn eengezinswoningen (98%), en 88% is koop. Het is een plek waar je elkaar nog groet.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, om de hoek op 1,5 km afstand. Ook de Jumbo is twee straten verder. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals Openbare Basisschool De Sleutel (1,2 km) of odab Westerschool (1,4 km). Het treinstation ligt op 5,8 km, maar de rust van het platteland weegt daar tegenop. De gemeente Veendam biedt verder voorzieningen zoals huisartsen en restaurants op loopafstand.

Aanbod en bronnen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Woonstee Makelaar B.V. op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 224.500
Prijs per m²€ 1.497
Woonoppervlakte150m²
Perceeloppervlakte470m²
Bouwjaar1850
EnergielabelC
BuurtBoven-Wildervank
WijkWildervank
GemeenteVeendam

Locatie

Raadhuisstraat 49, Wildervank

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.6
Daniel wendels
11-05-2025
Gezellige buurt waar iedereen elkaar kent

Ik woon hier al 18 jaad

Buurt statistieken

Gegevens uit Boven-Wildervank

Inwoners1.355
Mannen53%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Boven-Wildervank

Woningvoorraad547
Gem. WOZ-waarde€ 224.000
Koopwoningen88%
Huurwoningen12%

Supermarkten

6 binnen 5 km

PLUS
Apollolaan 3
1475m
Jumbo
De Reede 9-10
2615m
Lidl
J.G. Pinksterstraat 12
3847m

Scholen

18 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Sleutel
Basisonderwijs · 93 leerlingen
1248m
odab Westerschool
Basisonderwijs · 236 leerlingen
1393m
CBS 't Haimstee
Basisonderwijs · 103 leerlingen
1724m

Veelgestelde vragen

Over Raadhuisstraat 49, Wildervank

Welk energielabel heeft Raadhuisstraat 49?

De woning aan Raadhuisstraat 49 in Wildervank heeft energielabel C.

Is €224.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €224.500 ligt 34% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€341.333). Dat is opvallend laag, maar past bij het bouwjaar 1850 en energielabel C. Het woonoppervlak van 150 m² is wel 25% groter dan het buurtgemiddelde. De prijs lijkt scherp, maar je moet rekening houden met mogelijke onderhoudskosten vanwege de leeftijd.

Hoe is de buurt Boven-Wildervank om in te wonen?

Boven-Wildervank is een rustige, dorpse buurt waar veel eengezinswoningen staan. Bewoners waarderen de gezelligheid en het feit dat iedereen elkaar kent. De buurt heeft weinig voorzieningen op loopafstand, maar de rust en ruimte zijn een pluspunt. Het is vooral geschikt voor wie van een landelijke omgeving houdt.