Vrijstaande woning te koop: Reeweg 69, Landgraaf

Reeweg 69

Abdissenbosch, Landgraaf

€ 205.000
Buurt Abdissenbosch, LandgraafBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 156m²
156m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Energielabel G
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Vrijstaande woning met groot perceel in Landgraaf

Deze vrijstaande woning uit 1928 staat op een ruim perceel van 2206 m², midden in het groene Abdissenbosch. Met 156 m² woonoppervlak en energielabel G is het een karakteristiek huis dat om aandacht vraagt. De vraagprijs van €205.000 is aan de lage kant voor een vrijstaande woning in Landgraaf, zeker met dit perceel. Bekijk ook andere vrijstaande woningen in Landgraaf.

Buurt Abdissenbosch

Abdissenbosch is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen (96% van de woningvoorraad). De meeste woningen zijn koopwoningen (66%). Het is een gemengde buurt: veel gezinnen, maar ook een aanzienlijk deel 65-plussers. De buurt Abdissenbosch heeft een lage stedelijkheidsgraad (4 op een schaal van 5), wat past bij het dorpse karakter. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die op tien minuten lopen ligt. Ook Jumbo en Lidl zijn op de fiets bereikbaar. Basisscholen zijn er vlakbij: Oecumenische Basisschool De Wegwijzer (om de hoek) en Openbare Basisschool De Speurneus (twee straten verder). De gemeente Landgraaf biedt verder voorzieningen zoals een park op loopafstand en een restaurant om de hoek.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Lassoo Makelaars & Taxateurs op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 205.000
Prijs per m²€ 1.314
Woonoppervlakte156m²
Perceeloppervlakte2206m²
Bouwjaar1928
EnergielabelG
BuurtAbdissenbosch
WijkUbach over Worms
GemeenteLandgraaf

Locatie

Reeweg 69, Landgraaf

Buurt statistieken

Gegevens uit Abdissenbosch

Inwoners1.395
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

12 binnen 5 km

PLUS
Hovenstraat 128
1531m
Jumbo
Vivaldipassage 5
2104m
Lidl
Vivaldipassage 7
2104m

Scholen

28 binnen 5 km

Oecumenische Basisschool De Wegwijzer
Basisonderwijs · 356 leerlingen
802m
Openbare Basisschool De Speurneus
Basisonderwijs · 198 leerlingen
990m
RKBS An d'r Put
Basisonderwijs · 180 leerlingen
1637m

Veelgestelde vragen

Over Reeweg 69, Landgraaf

Welk energielabel heeft Reeweg 69?

De woning aan Reeweg 69 in Landgraaf heeft energielabel G.

Is €205.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €205.000 is aan de lage kant voor een vrijstaande woning in Landgraaf, zeker met een perceel van 2206 m². Het energielabel G en het bouwjaar 1928 kunnen wel hogere stookkosten betekenen. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de gemeente om een goed beeld te krijgen.

Wat betekent energielabel G voor deze woning?

Energielabel G is het minst zuinige label. Dat betekent dat de woning naar verwachting hoge stookkosten heeft. Het is een oudere woning (1928) zonder moderne isolatie. Je kunt zelf maatregelen nemen om het energieverbruik te verlagen, maar dat vergt investering.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is maar liefst 2206 m², wat zeer ruim is voor een vrijstaande woning. Dat biedt mogelijkheden voor een grote tuin, moestuin, of zelfs een uitbouw. Houd wel rekening met onderhoud en eventuele bestemmingsplannen.