Vrijstaande woning te koop: 's-Gravenweg 190, Capelle Aan Den Ijssel
Verkocht onder voorbehoud

's-Gravenweg 190

Stationsbuurt, Capelle aan den IJssel

€ 1.475.000
Buurt Stationsbuurt, Capelle Aan Den IjsselBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 276m²
276m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1940 staat in een rustige, groene omgeving in Capelle aan den IJssel. Met 276 m² woonoppervlak en een perceel van 1240 m² is er veel ruimte. De woning heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €1.475.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Capelle aan den IJssel.

De buurt Stationsbuurt

De buurt Stationsbuurt is een kleinschalige wijk met 235 inwoners. Het is een rustige buurt met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. De omgevingsadressendichtheid is 2260, wat betekent dat het redelijk stedelijk is. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we kunnen niet zeggen wat bewoners ervan vinden.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Aldi om de hoek (385 m) of bij de Albert Heijn twee straten verder (520 m). Voor de kinderen is basisschool Groen van Prinsterer op loopafstand (539 m) en het Comenius Lyceum voor voortgezet onderwijs op tien minuten lopen (531 m). De gemeente Capelle aan den IJssel biedt verder voorzieningen zoals een park op 400 m en een restaurant op 200 m.

Bron en beschikbaarheid

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Woongoed Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.475.000
Prijs per m²€ 5.344
Woonoppervlakte276m²
Perceeloppervlakte1240m²
Bouwjaar1940
EnergielabelB
BuurtStationsbuurt
WijkSchenkel
GemeenteCapelle aan den IJssel

Locatie

's-Gravenweg 190, Capelle Aan Den Ijssel

Buurt statistieken

Gegevens uit Stationsbuurt

Inwoners235
Mannen51%
Vrouwen47%

Supermarkten

49 binnen 5 km

Aldi
Bermweg 69
385m
Albert Heijn
Centrumpassage 27
520m
Jumbo
Koperwiek 35
783m

Scholen

99 binnen 5 km

Comenius Lyceum , Mavo en Beroepsonderwijs Capelle
Voortgezet onderwijs · 2107 leerlingen
531m
Groen van Prinsterer
Basisonderwijs · 194 leerlingen
539m
Openbare Basisschool Klim-Op
Basisonderwijs · 306 leerlingen
590m

Veelgestelde vragen

Over 's-Gravenweg 190, Capelle Aan Den Ijssel

Welk energielabel heeft 's-Gravenweg 190?

De woning aan 's-Gravenweg 190 in Capelle Aan Den Ijssel heeft energielabel B.

Is €1.475.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.475.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Capelle aan den IJssel. De woning heeft een groot perceel van 1240 m² en een woonoppervlak van 276 m², wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak kleiner of hebben een kleiner perceel. Het energielabel B is gunstig, maar de prijs blijft fors.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in de Stationsbuurt, op 3,2 km van het treinstation. Dat is ongeveer 40 minuten lopen of 10 minuten fietsen. De omgevingsadressendichtheid van 2260 wijst op een redelijk stedelijke omgeving.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1940?