Vrijstaande woning te koop: Scheepswerfkade 1, Stadskanaal
KopenStadskanaalVrijstaande woningenScheepswerfkade 1

Scheepswerfkade 1

Stadskanaal Noord Landskant, Stadskanaal

€ 685.000
Buurt Stadskanaal Noord Landskant, StadskanaalBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 221m²
39% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Stadskanaal

Deze vrijstaande woning aan de Scheepswerfkade in Stadskanaal biedt veel ruimte en rust. Met 221 m² woonoppervlak en een perceel van 1005 m² is het een flinke woning, gebouwd in 2007 en voorzien van energielabel A. De vraagprijs van €685.000 ligt 58% boven het buurtgemiddelde van €433.000, maar dat is te verklaren door de royale oppervlakte en het energielabel. Bekijk ook andere vrijstaande woningen in Stadskanaal.

De buurt Stadskanaal Noord Landskant

De woning staat in de buurt Stadskanaal Noord Landskant, een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen (97%). De buurt telt 955 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, groene omgeving zien. De meeste woningen zijn koopwoningen (93%), en de buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR op 3,6 km afstand of de Jumbo op 4,5 km. In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals odbs Theo Thijssen op 2,8 km en Openbare Basisschool De Oleander op 3,6 km. Het treinstation ligt op 13,2 km afstand, dus je bent vooral aangewezen op de auto. De gemeente Stadskanaal biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 2,2 km en een park op 2,1 km.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaarsland en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 685.000
Prijs per m²€ 3.100
Woonoppervlakte221m²
Perceeloppervlakte1005m²
Bouwjaar2007
EnergielabelA
BuurtStadskanaal Noord Landskant
WijkStadskanaal
GemeenteStadskanaal

Locatie

Scheepswerfkade 1, Stadskanaal

Buurt statistieken

Gegevens uit Stadskanaal Noord Landskant

Inwoners955
Mannen54%
Vrouwen46%

Woningmarkt

Gegevens uit Stadskanaal Noord Landskant

Woningvoorraad408
Gem. WOZ-waarde€ 283.000
Koopwoningen93%
Huurwoningen7%

Supermarkten

2 binnen 5 km

SPAR
Van Boekerenweg 1
3571m
Jumbo
Poststraat 12-16A
4469m
Aldi
Hemenweg 18
5162m

Scholen

8 binnen 5 km

odbs Theo Thijssen
Basisonderwijs · 57 leerlingen
2777m
Openbare Basisschool De Oleander
Basisonderwijs · 68 leerlingen
3619m
CBS Oranje Nassauschool
Basisonderwijs · 212 leerlingen
3792m

Veelgestelde vragen

Over Scheepswerfkade 1, Stadskanaal

Welk energielabel heeft Scheepswerfkade 1?

De woning aan Scheepswerfkade 1 in Stadskanaal heeft energielabel A.

Is €685.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €685.000 ligt 58% boven het gemiddelde van €433.000 in de buurt. Dat is deels te verklaren door de grote oppervlakte (221 m²) en het energielabel A. Het is de duurste woning van de drie die nu in de buurt te koop staan. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe groot is de woning en het perceel?

De woning heeft een woonoppervlak van 221 m² en een perceel van 1005 m². Dat is 39% meer dan het buurtgemiddelde van 159 m². Het bouwjaar is 2007 en het energielabel is A, wat duidt op een goede isolatie.