Vrijstaande woning te koop: Schoolpad 15, Uddel

Schoolpad 15

Bosgebied Meerveld, Apeldoorn

€ 949.000
Buurt Bosgebied Meerveld, UddelBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 186m²
186m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Uddel

Deze vrijstaande woning aan het Schoolpad ligt in het bosrijke Uddel, een dorp waar rust en natuur de boventoon voeren. Het huis uit 1932 heeft een authentieke uitstraling en staat op een ruim perceel van 1870 m². Met 186 m² woonoppervlak is er volop plek voor een gezin. De vraagprijs van €949.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Apeldoorn.

Bosgebied Meerveld

De woning ligt in de buurt Bosgebied Meerveld, een rustige woonwijk omringd door natuur. De buurt telt zo'n 485 inwoners, met veel gezinnen en een mix van leeftijden. Het is een plek waar je elkaar kent en de stilte van het bos opzoekt. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage bevolkingsdichtheid en veel groen.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij Boon's Markt, op twee kilometer afstand, een mooi stukje fietsen. Voor de dagelijkse boodschappen zijn er ook SPAR en Coop binnen vier kilometer. Kinderen gaan naar basisscholen als Rehoboth of Prins Willem Alexander, beide op loop- of fietsafstand. De gemeente Apeldoorn biedt verder alle voorzieningen, maar hier geniet je vooral van de rust.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bosrijck Makelaars & Taxateurs B.V. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 949.000
Prijs per m²€ 5.102
Woonoppervlakte186m²
Perceeloppervlakte1870m²
Bouwjaar1932
EnergielabelD
BuurtBosgebied Meerveld
WijkUddel en omgeving
GemeenteApeldoorn

Locatie

Schoolpad 15, Uddel

Buurt statistieken

Gegevens uit Bosgebied Meerveld

Inwoners485
Mannen54%
Vrouwen47%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Boon's Markt
Harderwijkerweg 26
2021m
SPAR
Smidstraat 1
3774m
Coop
Speulderweg 2
3877m

Scholen

4 binnen 5 km

Jacobus Fruytier scholengemeenschap Uddel
Voortgezet onderwijs · 460 leerlingen
1689m
Basisschool Rehoboth
Basisonderwijs · 256 leerlingen
1861m
Christelijke Basisschool Prins Willem Alexander
Basisonderwijs · 118 leerlingen
2178m

Veelgestelde vragen

Over Schoolpad 15, Uddel

Welk energielabel heeft Schoolpad 15?

De woning aan Schoolpad 15 in Uddel heeft energielabel D.

Is €949.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €949.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Uddel. Het perceel van 1870 m² is uitzonderlijk groot, wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak goedkoper, maar hebben minder grond. Het energielabel D betekent dat je rekening moet houden met hogere stookkosten dan bij een zuiniger label.

Hoe is de bereikbaarheid van Uddel?

Uddel ligt in de gemeente Apeldoorn, omringd door natuur. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 14,4 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De snelweg is niet ver, maar exacte afstanden worden niet genoemd. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen ben je aangewezen op fiets of auto.