Vrijstaande woning te koop: Schoonbronstraat 8, Schin Op Geul
Verkocht onder voorbehoud

Schoonbronstraat 8

Schin op Geul, Valkenburg aan de Geul

€ 795.000
Buurt Schin op Geul, Schin Op GeulBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 168m²
168m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Schin op Geul

Deze vrijstaande woning aan de Schoonbronstraat ligt in het groene Zuid-Limburg, waar de Geul door het dorp slingert. Met 168 m² woonoppervlak en een perceel van 698 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1970 heeft energielabel A, wat betekent dat je weinig aan stookkosten kwijt zult zijn. De prijs van €795.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze omgeving, zeker vergeleken met andere vrijstaande woningen in Valkenburg aan de Geul.

De buurt: Schin op Geul

Schin op Geul is een dorp met zo'n 680 inwoners, waar het rustig wonen is. De meeste huizen zijn eengezinswoningen en driekwart is koop. Het dorp heeft een gemiddelde leeftijd: veel 65-plussers, maar ook gezinnen met kinderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer van 9 incidenten en een omgevingsadressendichtheid van 309, wat aangeeft dat het niet stedelijk is.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je verse broodjes bij de SPAR of PLUS, beide op zo'n 2,8 km afstand, een kort ritje met de fiets. Voor de kinderen is er basisschool Sint Theresia op 1,8 km, of Op de 10 Bunder op 2,1 km. Het treinstation ligt op 600 meter. De gemeente Valkenburg aan de Geul biedt verder volop recreatie, met kastelen en wandelroutes.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Dionne makelaars en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt16 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 795.000
Prijs per m²€ 4.732
Woonoppervlakte168m²
Perceeloppervlakte698m²
Bouwjaar1970
EnergielabelA
BuurtSchin op Geul
WijkSchin op Geul - Oud-Valkenburg
GemeenteValkenburg aan de Geul

Locatie

Schoonbronstraat 8, Schin Op Geul

Buurt statistieken

Gegevens uit Schin op Geul

Inwoners680
Mannen48%
Vrouwen51%

Supermarkten

10 binnen 5 km

SPAR
Kerkstraat 1
2764m
PLUS
Pleinstraat 37
2772m
Jan Linders
Walramplein 26
3036m

Scholen

8 binnen 5 km

Basisschool Sint Theresia
Basisonderwijs · 89 leerlingen
1803m
Op de 10 Bunder
Basisonderwijs · 197 leerlingen
2132m
Basisschool Ummer Clumme
Basisonderwijs · 228 leerlingen
2691m

Veelgestelde vragen

Over Schoonbronstraat 8, Schin Op Geul

Welk energielabel heeft Schoonbronstraat 8?

De woning aan Schoonbronstraat 8 in Schin Op Geul heeft energielabel A.

Is €795.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €795.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 168 m² met energielabel A in Schin op Geul. Het perceel van 698 m² is ruim, en het bouwjaar 1970 betekent dat de woning solide is gebouwd. Vergelijkbare woningen in de regio liggen vaak in dezelfde prijsklasse.

Hoe is de bereikbaarheid van Schin op Geul?

Schin op Geul heeft een treinstation op 600 meter afstand, waarmee je binnen een half uur in Maastricht of Heerlen bent. De dichtstbijzijnde supermarkten zijn op 2,8 km, dus een auto is handig voor de dagelijkse boodschappen.

Wat voor type buurt is Schin op Geul?

Schin op Geul is een rustig dorp met 680 inwoners, waar veel 65-plussers wonen maar ook gezinnen. De omgevingsadressendichtheid is laag (309), wat betekent dat het niet stedelijk is. Er zijn weinig voorzieningen in het dorp zelf, maar Valkenburg en Maastricht zijn dichtbij.