Vrijstaande woning te koop: Slotlaan 20, Ulvenhout (Gem. Breda)
KopenBredaVrijstaande woningenSlotlaan 20

Slotlaan 20

Ulvenhout, Breda

€ 1.145.000
Buurt Ulvenhout, Ulvenhout (Gem. Breda)Bekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 221m²
221m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Albert Heijn op 185m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Ulvenhout

Deze vrijstaande woning aan de Slotlaan ademt de sfeer van een groene, rustige woonomgeving. Met 221 m² woonoppervlak en een perceel van 1000 m² is er volop ruimte voor een gezin. De woning uit 1968 heeft energielabel D, wat betekent dat je rekening kunt houden met gemiddelde stookkosten. De vraagprijs van €1.145.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Breda.

Ulvenhout

Ulvenhout is een dorp met een dorps karakter, waar 4640 inwoners wonen. Een bewoner zegt: "Erg leuk en gezellig, veel vrienden, goede voorzieningen en werkgelegenheid, en erg veel natuur." De bevolking is gemêleerd, met een mix van gezinnen en ouderen. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad (4), wat bijdraagt aan de rust. Bekijk meer over de buurt Ulvenhout.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die om de hoek ligt. Ook de Jumbo en Aldi zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar Kbs De Rosmolen, een basisschool op twee straten verder. Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder, naar het Ginnekencollege of andere scholen in de omgeving. De gemeente Breda biedt een breed scala aan voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Storimans en Partners op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.145.000
Prijs per m²€ 5.181
Woonoppervlakte221m²
Perceeloppervlakte1000m²
Bouwjaar1968
EnergielabelD
BuurtUlvenhout
WijkUlvenhout
GemeenteBreda

Locatie

Slotlaan 20, Ulvenhout (Gem. Breda)

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.1
Floris
08-01-2025
Een echt ouderwets pitoreske

Erg leuk en gezelig veel vrienden goede voorzieningen en werk gelegenheid en erg veel natuur en makkelijk toegangbaar alles wat je zoekt in een dorp kan je hierzo vinden

Buurt statistieken

Gegevens uit Ulvenhout

Inwoners4.640
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

26 binnen 5 km

Albert Heijn
Dorpstraat 48
185m
Jumbo
Chaamseweg 1
1051m
Aldi
Allerheiligenweg 85
1624m

Scholen

43 binnen 5 km

Kbs De Rosmolen
Basisonderwijs · 209 leerlingen
541m
Het Ginnekencollege
Speciaal onderwijs · 79 leerlingen
998m
Koninklijke Visio Onderwijs Breda
Speciaal onderwijs · 34 leerlingen
1001m

Veelgestelde vragen

Over Slotlaan 20, Ulvenhout (Gem. Breda)

Welk energielabel heeft Slotlaan 20?

De woning aan Slotlaan 20 in Ulvenhout (Gem. Breda) heeft energielabel D.

Is €1.145.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €1.145.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Ulvenhout. De woning heeft 221 m² woonoppervlak en een perceel van 1000 m², met energielabel D. Vergelijkbare woningen in de buurt kunnen een lagere prijs hebben, maar de exacte marktwaarde hangt af van de staat en ligging.

Hoe is de buurt Ulvenhout om in te wonen?

Ulvenhout is een rustig dorp met veel natuur en goede voorzieningen. Bewoners waarderen de gezelligheid en de nabijheid van bossen. Er wonen zowel gezinnen als ouderen, en de sfeer is dorps. De stedelijkheidsgraad is laag, wat zorgt voor een groene, rustige omgeving.