Vrijstaande woning te koop: Stenendijk 8, Beerzerveld
KopenOmmenVrijstaande woningenStenendijk 8

Stenendijk 8

Buurtschap Beerzerveld, Ommen

€ 1.975.000
Buurt Buurtschap Beerzerveld, BeerzerveldBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 565m²
565m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand landgoed in Beerzerveld

Deze vrijstaande woning aan de Stenendijk 8 in Beerzerveld ademt rust en ruimte. Met 565 m² woonoppervlak op een perceel van maar liefst 13.350 m² is het een plek waar je echt tot rust komt. Het bouwjaar 1947 geeft de woning karakter, terwijl energielabel D aangeeft dat er nog winst te behalen valt op het gebied van isolatie. De vraagprijs van €1.975.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Vergelijk je met andere vrijstaande woningen in Ommen, dan zie je dat dit een uitzonderlijk object is.

Buurtschap Beerzerveld

Beerzerveld is een rustige buurtschap in de gemeente Ommen, waar het leven in het teken staat van natuur en ruimte. De buurt Buurtschap Beerzerveld telt 465 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 3,0. Er wonen veel gezinnen: 75 huishoudens hebben kinderen. De sfeer is dorps en gemoedelijk, al zijn er geen bewonersreviews om dat te staven. Het is een plek waar je elkaar kent en waar de auto onmisbaar is voor dagelijkse boodschappen.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je brood bij de Jumbo of PLUS, beide op zo'n 3 km afstand, een kort ritje. Voor de kinderen is er protestants-christelijke basisschool De Hoekstee op 1,8 km, of De Schakel op 2,5 km. De gemeente Ommen biedt verder alle voorzieningen, maar hier in Beerzerveld geniet je vooral van de stilte en het uitzicht.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Team Sanders Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.975.000
Prijs per m²€ 3.496
Woonoppervlakte565m²
Perceeloppervlakte13350m²
Bouwjaar1947
EnergielabelD
BuurtBuurtschap Beerzerveld
WijkBeerzerveld
GemeenteOmmen

Locatie

Stenendijk 8, Beerzerveld

Buurt statistieken

Gegevens uit Buurtschap Beerzerveld

Inwoners465
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Jumbo
Kervelplein 45
3197m
PLUS
De Koele 5
3289m
Aldi
Julianaplein 35
3345m

Scholen

14 binnen 5 km

Protestants Christelijke Basisschool De Hoekstee
Basisonderwijs · 79 leerlingen
1776m
De Schakel
Basisonderwijs · 75 leerlingen
2528m
Willibrordusschool
Basisonderwijs · 110 leerlingen
3108m

Veelgestelde vragen

Over Stenendijk 8, Beerzerveld

Welk energielabel heeft Stenendijk 8?

De woning aan Stenendijk 8 in Beerzerveld heeft energielabel D.

Is €1.975.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.975.000 is fors, maar past bij de enorme oppervlakte van 565 m² en het perceel van 13.350 m². Vrijstaande woningen in Ommen met zulke afmetingen zijn schaars. Er zijn geen directe vergelijkbare verkoopcijfers in de buurt, dus het is lastig te zeggen of de prijs marktconform is. Het energielabel D kan wel een onderhandelpunt zijn.

Hoe is het energielabel D te verklaren voor een woning uit 1947?

Een woning uit 1947 heeft vaak matige isolatie, tenzij er later is gerenoveerd. Energielabel D betekent dat er gemiddeld energieverbruik is, maar dat er zeker mogelijkheden zijn om te verbeteren, zoals dubbel glas of dakisolatie.

Wat voor onderhoud kun je verwachten bij een vrijstaande woning uit 1947?

Een woning van 75 jaar oud vraagt om regulier onderhoud: denk aan schilderwerk, dakcontrole en mogelijk vervanging van leidingen of elektra. Het perceel van 13.350 m² betekent ook veel tuinonderhoud.

Hoe is de bereikbaarheid van Beerzerveld?

Beerzerveld is een rustige buurtschap, dus je bent aangewezen op de auto. Grote steden als Zwolle of Ommen zijn met de auto goed te bereiken. Openbaar vervoer is beperkt, dus een eigen vervoermiddel is noodzakelijk.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen binnen 5 km. De dichtstbijzijnde is protestants-christelijke basisschool De Hoekstee op 1,8 km, gevolgd door De Schakel op 2,5 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Ommen of verder, de dichtstbijzijnde school is op 5,6 km.

Wat voor supermarkten zijn er in de omgeving?

Binnen 5 km zijn er vijf supermarkten, waaronder Jumbo en PLUS op ongeveer 3,2 km. Ook Aldi, een andere Jumbo en Lidl zijn binnen 4 km te vinden. Voor dagelijkse boodschappen ben je dus even onderweg, maar de keuze is redelijk.