Vrijstaande woning te koop: Sterkselseweg 24, Maarheeze
KopenCranendonckVrijstaande woningenSterkselseweg 24

Sterkselseweg 24

Maarheeze, Cranendonck

€ 699.000
Buurt Maarheeze, MaarheezeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 218m²
218m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in het groene Maarheeze

Deze vrijstaande woning uit 1975 staat op een ruim perceel van 1016 m², midden in het rustige Maarheeze. Met 218 m² woonoppervlak is er volop ruimte voor een gezin. De woning heeft energielabel E, dus je kunt verwachten dat de stookkosten aan de hogere kant zijn. De vraagprijs van €699.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Cranendonck.

Maarheeze: een dorp met voorzieningen

Maarheeze is een dorp met ruim 4600 inwoners, waar het aandeel eengezinswoningen hoog is (92%). De buurt heeft een rustig karakter, met veel groen en een park op loopafstand. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te delen. De buurt Maarheeze biedt een mix van gezinnen en ouderen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,3 personen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit. Ook een SPAR express is twee straten verder. Kinderen kunnen naar basisschool De Ontdekking, die naast de deur ligt, of naar Basisschool De Stapsteen, op vijf minuten lopen. Voor het voortgezet onderwijs moeten ze iets verder, naar de Scholengemeenschap Philips van Horne op 3 km afstand. De gemeente Cranendonck biedt verder voldoende voorzieningen.

Aangeboden door Bart Hut Makelaardij

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Bart Hut Makelaardij B.V., Pararius en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 699.000
Prijs per m²€ 3.206
Woonoppervlakte218m²
Perceeloppervlakte1016m²
Bouwjaar1975
EnergielabelE
BuurtMaarheeze
WijkMaarheeze
GemeenteCranendonck

Locatie

Sterkselseweg 24, Maarheeze

Buurt statistieken

Gegevens uit Maarheeze

Inwoners4.635
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Jumbo
Smits van Oyenlaan 2G
523m
SPAR express
Rijksweg A2
712m
SPAR
Pastoor Thijssenlaan 1a
3929m

Scholen

5 binnen 5 km

De Ontdekking Openbare Basisschool Maarheeze
Basisonderwijs · 127 leerlingen
252m
Basisschool De Stapsteen
Basisonderwijs · 323 leerlingen
419m
Scholengemeenschap Philips van Horne voor LYC HAVO MAVO VBO LWOO
Voortgezet onderwijs · 130 leerlingen
3082m

Veelgestelde vragen

Over Sterkselseweg 24, Maarheeze

Welk energielabel heeft Sterkselseweg 24?

De woning aan Sterkselseweg 24 in Maarheeze heeft energielabel E.

Is €699.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €699.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 218 m² met een perceel van 1016 m² in Maarheeze. Het energielabel E kan wel invloed hebben op de maandlasten, omdat je hogere stookkosten kunt verwachten. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in Cranendonck om te zien of de prijs past bij jouw budget.

Hoe is de bereikbaarheid van Maarheeze met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,7 km afstand, dus op loopafstand of een korte fietsrit. Daarmee kun je naar omliggende steden reizen.

Wat voor type buurt is Maarheeze?

Maarheeze is een rustig dorp met veel eengezinswoningen (92% van de woningvoorraad). Het heeft een lage stedelijkheidsgraad (4 op een schaal van 5), wat betekent dat het niet erg stedelijk is. Er wonen veel gezinnen en ouderen, en er is een park op 300 meter afstand.