Vrijstaande woning te koop: Straat Ter Leede 2, Warmond
Onder bod
KopenTeylingenVrijstaande woningenStraat Ter Leede 2

Straat Ter Leede 2

Middelbuurt, Teylingen

€ 1.049.000
Buurt Middelbuurt, WarmondBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 190m²
190m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1933 staat in een rustige straat in Warmond. Met 190 m² woonoppervlak en een perceel van 225 m² biedt het huis veel ruimte. De prijs van €1.049.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan vrijstaande woningen in Teylingen.

De buurt: Middelbuurt

De buurt Middelbuurt is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. De meeste huizen zijn koopwoningen. Het is een gemengde buurt met zowel gezinnen als ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Om de hoek zit Albert Heijn voor dagelijkse boodschappen. Basisschool De Buitenplaats is twee straten verder. Voor de middelbare school moet je naar het centrum van Warmond. De gemeente Teylingen biedt groene recreatiemogelijkheden.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaarsgilde RE/MAX.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 april 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 1.049.000
Prijs per m²€ 5.521
Woonoppervlakte190m²
Perceeloppervlakte225m²
Bouwjaar1933
EnergielabelC
BuurtMiddelbuurt
WijkWarmond
GemeenteTeylingen

Locatie

Straat Ter Leede 2, Warmond

Buurt statistieken

Gegevens uit Middelbuurt

Inwoners1.890
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Middelbuurt

Woningvoorraad888
Gem. WOZ-waarde€ 604.000
Koopwoningen67%
Huurwoningen33%

Supermarkten

35 binnen 5 km

Albert Heijn
Dorpsstraat 2
170m
Lidl
Boerhaaveplein 3-7
1996m
Albert Heijn
Kopermolen 44
2180m

Scholen

81 binnen 5 km

Basisschool De Buitenplaats
Basisonderwijs · 254 leerlingen
281m
De Burcht
Speciaal onderwijs · 94 leerlingen
1350m
Daltonschool Oegstgeest
Basisonderwijs · 177 leerlingen
1816m

Veelgestelde vragen

Over Straat Ter Leede 2, Warmond

Welk energielabel heeft Straat Ter Leede 2?

De woning aan Straat Ter Leede 2 in Warmond heeft energielabel C.

Is €1.049.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs is €1.049.000 voor een vrijstaande woning van 190 m² in Warmond. In de buurt zijn recent 7 woningen verkocht met een gemiddelde prijs van €993.571. De prijs ligt iets boven dat gemiddelde, maar de woning heeft een energielabel C en een bouwjaar van 1933, wat de prijs kan verklaren.

Hoe is de buurt Middelbuurt om in te wonen?

Middelbuurt is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen en koopwoningen. De buurt heeft een gemengde bevolking: veel 45-plussers, maar ook gezinnen met kinderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de lage misdaadcijfers (46 misdrijven) wijzen op een veilige omgeving.