Vrijstaande woning te koop: 't Jannendorp 8, Achterveld (Ut)
KopenLeusdenVrijstaande woningen't Jannendorp 8

't Jannendorp 8

Buitengebied Achterveld, Leusden

€ 1.950.000
Buurt Buitengebied Achterveld, Achterveld (Ut)Bekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 203m²
203m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte op een landgoedachtig perceel

Deze vrijstaande woning uit 1940 ligt verscholen in het buitengebied van Achterveld. Met 203 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 19.450 m² biedt het een zeldzame combinatie van karakter en ruimte. De woning heeft energielabel C en is te koop voor €1.950.000. Vergeleken met andere vrijstaande woningen in Leusden is dit een forse prijs, maar het perceel is uitzonderlijk.

Buitengebied Achterveld

De buurt Buitengebied Achterveld is een landelijke omgeving met 820 inwoners. Het is er rustig, met veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen (86%). De bevolking bestaat voor een groot deel uit 45-plussers. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de sfeer is ongetwijfeld die van een klein, hecht buurtschap.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop op vier kilometer afstand, of bij de Lidl of Jumbo op ruim vier kilometer. De dichtstbijzijnde basisschool is de Nederlands Hervormde Basisschool De Zaaier op drie kilometer. Ook de J.H. Donnerschool voor speciaal onderwijs is op 2,5 kilometer te vinden. Het treinstation ligt op 6,2 kilometer, dus een auto is zo goed als noodzakelijk. De gemeente Leusden biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 1,7 kilometer.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Drieklomp Makelaars en Rentmeesters Voorthuizen op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.950.000
Prijs per m²€ 9.606
Woonoppervlakte203m²
Perceeloppervlakte19450m²
Bouwjaar1940
EnergielabelC
BuurtBuitengebied Achterveld
WijkAchterveld
GemeenteLeusden

Locatie

't Jannendorp 8, Achterveld (Ut)

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Achterveld

Inwoners820
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Coop
Albert van Meerveldstraat 90
4015m
Lidl
De Biezenkamp 75
4358m
Jumbo
De Biezenkamp 5
4426m

Scholen

18 binnen 5 km

J.H. Donnerschool
Speciaal onderwijs · 95 leerlingen
2497m
J.H. Donnerschool VSO
Speciaal onderwijs · 133 leerlingen
2512m
Nederlands Hervormde Basisschool De Zaaier
Basisonderwijs · 101 leerlingen
3044m

Veelgestelde vragen

Over 't Jannendorp 8, Achterveld (Ut)

Welk energielabel heeft 't Jannendorp 8?

De woning aan 't Jannendorp 8 in Achterveld (Ut) heeft energielabel C.

Is €1.950.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.950.000 is hoog, maar het perceel van 19.450 m² is uitzonderlijk groot voor een vrijstaande woning in dit gebied. Vergelijkbare woningen in de regio hebben vaak een kleiner perceel. De prijs per m² grond is daardoor relatief laag. Het is een uniek object, dus de prijs is marktconform voor wat er wordt geboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Achterveld?

Achterveld ligt in het buitengebied van Leusden. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 6,2 kilometer afstand. Met de auto ben je via provinciale wegen snel in Amersfoort of Utrecht. Openbaar vervoer is beperkt, dus een eigen vervoermiddel is aan te raden.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1940?