Vrijstaande woning te koop: Barneveldseweg 27, Amersfoort
KopenAmersfoortVrijstaande woningenBarneveldseweg 27

Barneveldseweg 27

Bloeidaal, Amersfoort

€ 1.895.000
Buurt Bloeidaal, AmersfoortBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2020
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 473m²
473m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met een riant perceel

Deze vrijstaande woning uit 2020 ligt in het buitengebied van Amersfoort, waar rust en ruimte de boventoon voeren. Met een woonoppervlak van 473 m² en een perceel van maar liefst 6215 m² is dit een woning die je niet snel tegenkomt. Het energielabel A++++ maakt de woning bovendien zeer zuinig. De vraagprijs van €1.895.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Amersfoort.

Bloeidaal: rustig en groen

De buurt Bloeidaal is een landelijke wijk met slechts 195 inwoners. De meeste huishoudens bestaan uit gezinnen met kinderen, en bijna alle woningen zijn koopwoningen. Het is er niet stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 376. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een rustige, groene omgeving.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Hoogvliet, op 776 meter afstand. Ook Jumbo en Boni zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er scholen in de buurt, zoals Openbaar Kindcentrum Het Scala (804 m) en Vrije School Amersfoort (1111 m). Het treinstation ligt op 3 km afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Buijs Regiomakelaars Amersfoort aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.895.000
Prijs per m²€ 4.006
Woonoppervlakte473m²
Perceeloppervlakte6215m²
Bouwjaar2020
EnergielabelA++++
BuurtBloeidaal
WijkBuitengebied-Oost
GemeenteAmersfoort

Locatie

Barneveldseweg 27, Amersfoort

Buurt statistieken

Gegevens uit Bloeidaal

Inwoners195
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

42 binnen 5 km

Hoogvliet
Operaplein 1
776m
Jumbo
Wiekslag 261
1305m
Boni
Euterpeplein 1
1558m

Scholen

92 binnen 5 km

Openbaar Kindcentrum Het Scala
Basisonderwijs · 186 leerlingen
804m
PRO33college (Praktijkonderwijs Trivium College)
Voortgezet onderwijs · 102 leerlingen
1040m
PRO33 college (Accent Amersfoort)
Voortgezet onderwijs · 109 leerlingen
1043m

Veelgestelde vragen

Over Barneveldseweg 27, Amersfoort

Welk energielabel heeft Barneveldseweg 27?

De woning aan Barneveldseweg 27 in Amersfoort heeft energielabel A++++.

Is de prijs van €1.895.000 marktconform voor deze woning?

De vraagprijs is aan de hoge kant, maar dat past bij de combinatie van een vrijstaande woning uit 2020 met een zeer groot perceel van 6215 m² en energielabel A++++. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, dus de prijs weerspiegelt de unieke kenmerken.

Hoe rustig is het in Bloeidaal?

Bloeidaal is een landelijke buurt met slechts 195 inwoners en een omgevingsadressendichtheid van 376, wat betekent dat het er niet stedelijk is. De meeste huishoudens zijn gezinnen met kinderen, en er zijn weinig voorzieningen direct om de hoek, wat bijdraagt aan de rust.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn diverse scholen en supermarkten binnen een straal van 2 km. De dichtstbijzijnde supermarkt is Hoogvliet op 776 m, en basisschool Openbaar Kindcentrum Het Scala op 804 m. Ook zijn er meerdere andere supermarkten en scholen op loopafstand.