Vrijstaande woning te koop: 't Voorwerf 2C, Amsterdam
Verkocht onder voorbehoud
KopenAmsterdamVrijstaande woningen't Voorwerf 2C

't Voorwerf 2C

Zunderdorp, Amsterdam

€ 1.995.000
Buurt Zunderdorp, AmsterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 257m²
257m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Zunderdorp

Deze vrijstaande woning uit 2015 ligt in het dorpse Zunderdorp, een oase van rust binnen de gemeente Amsterdam. Met 257 m² woonoppervlak en een perceel van 775 m² biedt het huis veel privacy en buitenruimte. De woning heeft energielabel A+, wat duidt op een zeer zuinige woning. De vraagprijs van €1.995.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Amsterdam.

De buurt Zunderdorp

Zunderdorp is een klein dorp met ongeveer 465 inwoners, waar veel gezinnen wonen. Het is een rustige, landelijke omgeving. Op basis van de beschikbare beoordelingen zijn er geen specifieke bewonerscitaten. De buurt Zunderdorp kenmerkt zich door een laag stedelijkheidsniveau (5) en een omgevingsadressendichtheid van 79, wat het dorpskarakter bevestigt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Dirk op ongeveer 1,7 km afstand, of bij Albert Heijn op 2 km. De dichtstbijzijnde basisschool is Islamitische Basisschool Al Yaqoet (de Robijn) op 1,6 km, en er zijn meerdere scholen in de omgeving. Het dorp heeft een eigen karakter, maar voor uitgebreidere voorzieningen ben je aangewezen op Amsterdam. De gemeente Amsterdam biedt alle stedelijke faciliteiten op korte rijafstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Mar. J. Heule Makelaardij BV op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.995.000
Prijs per m²€ 7.763
Woonoppervlakte257m²
Perceeloppervlakte775m²
Bouwjaar2015
EnergielabelA+
BuurtZunderdorp
WijkWaterland
GemeenteAmsterdam

Locatie

't Voorwerf 2C, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Zunderdorp

Inwoners465
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

22 binnen 5 km

Dirk
IJdoornlaan 601
1696m
Albert Heijn
Waterlandplein 255
2002m
Aldi
Waterlandplein 26
2027m

Scholen

62 binnen 5 km

Islamitische Basisschool Al Yaqoet (de Robijn)
Basisonderwijs · 285 leerlingen
1565m
Hogelant
Voortgezet onderwijs · 96 leerlingen
1757m
School voor Speciaal Basisonderwijs Universum
Speciaal onderwijs · 143 leerlingen
1792m

Veelgestelde vragen

Over 't Voorwerf 2C, Amsterdam

Welk energielabel heeft 't Voorwerf 2C?

De woning aan 't Voorwerf 2C in Amsterdam heeft energielabel A+.

Is de vraagprijs van €1.995.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs is aan de hoge kant, maar gezien de grootte (257 m²), het perceel (775 m²), het bouwjaar (2015) en het energielabel A+ is het een marktconforme prijs voor een vrijstaande woning in deze omgeving. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is het energielabel A+ te verklaren?

Het energielabel A+ betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit komt door de moderne bouw uit 2015, goede isolatie en waarschijnlijk duurzame installaties zoals een warmtepomp of zonnepanelen. Dit resulteert in lage energiekosten.

Wat voor type buurt is Zunderdorp?

Zunderdorp is een klein dorp met een laag stedelijkheidsniveau (5). Het heeft een dorps karakter met veel eengezinswoningen (73%) en veel gezinnen. De omgevingsadressendichtheid is laag (79), wat rust en ruimte biedt.