Vrijstaande woning te koop: Tijsjesdijk 57, Rhoon

Tijsjesdijk 57

Tijsjesdijk, Albrandswaard

€ 850.000
Buurt Tijsjesdijk, RhoonBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 211m²
211m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Rhoon

Deze vrijstaande woning aan de Tijsjesdijk in Rhoon ademt ruimte en rust. Met 211 m² woonoppervlak en een perceel van 280 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan wat betreft energiekosten. De vraagprijs van €850.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Albrandswaard voor een breder beeld.

De buurt Tijsjesdijk

Tijsjesdijk is een rustige, groene buurt in Rhoon. De buurt telt zo'n 1200 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar nog kent. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback om te delen. De buurt Tijsjesdijk kenmerkt zich door veel eengezinswoningen en een laag criminaliteitscijfer.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij MCD, op vijf minuten lopen, of Albert Heijn, op tien minuten lopen. Basisscholen zijn er ook dichtbij: Don Bosco en PCBS Juliana zitten beide om de hoek. De gemeente Albrandswaard biedt verder voldoende voorzieningen voor een comfortabel leven.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Zuidstad Makelaars. De prijs is actueel en de woning is nog beschikbaar.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt21 november 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 850.000
Prijs per m²€ 4.028
Woonoppervlakte211m²
Perceeloppervlakte280m²
Bouwjaar1987
EnergielabelB
BuurtTijsjesdijk
WijkRhoon-Zuid
GemeenteAlbrandswaard

Locatie

Tijsjesdijk 57, Rhoon

Buurt statistieken

Gegevens uit Tijsjesdijk

Inwoners1.200
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

21 binnen 5 km

MCD
Tsjaikovskistraat 3
501m
Albert Heijn
Julianastraat 37
730m
PLUS
Waalstraat 2A
2467m

Scholen

67 binnen 5 km

Don Bosco
Basisonderwijs · 389 leerlingen
566m
Protestants Christelijke Basisschool Juliana
Basisonderwijs · 403 leerlingen
730m
Openbare Basisschool Rhoon
Basisonderwijs · 147 leerlingen
1107m

Veelgestelde vragen

Over Tijsjesdijk 57, Rhoon

Welk energielabel heeft Tijsjesdijk 57?

De woning aan Tijsjesdijk 57 in Rhoon heeft energielabel B.

Is €850.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €850.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 211 m² met een perceel van 280 m² in Rhoon. Het energielabel B is gunstig. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Rhoon, met een treinstation op 9,7 km afstand. Voor de auto zijn de belangrijkste wegen goed bereikbaar. De buurt is rustig en groen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: Don Bosco (566 m), PCBS Juliana (730 m) en OBS Rhoon (1107 m). Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder reizen, naar ongeveer 4,9 km.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning uit 1987 met een woonoppervlak van 211 m² en een perceel van 280 m². Het energielabel is B. De woning heeft een royale indeling en is geschikt voor een gezin.