Vrijstaande woning te koop: Vaart Zz 11, Appelscha

Vaart Zz 11

Appelscha-Vaart, Ooststellingwerf

€ 549.000
Buurt Appelscha-Vaart, AppelschaBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 190m²
190m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter in Appelscha

Deze vrijstaande woning uit 1930 heeft een authentieke uitstraling en ligt in het rustige buitengebied van Appelscha. Met 190 m² woonoppervlak en een ruim perceel van 1079 m² is er volop plek voor een gezin of wie van ruimte houdt. De woning heeft energielabel C, wat voor een woning van deze leeftijd redelijk zuinig is. De vraagprijs van €549.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Ooststellingwerf.

De buurt Appelscha-Vaart

De woning staat in de buurt Appelscha-Vaart, een landelijke omgeving met veel rust en ruimte. De buurt telt zo'n 595 inwoners, met een mix van ouderen en gezinnen. Het is een plek waar je elkaar kent en waar het leven in een rustiger tempo gaat. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een typische dorpsgemeenschap is.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Poiesz en Aldi, beide op loopafstand (om de hoek). Ook is er een basisschool vlakbij: Christelijke Basisschool De Mandebrink ligt twee straten verder, en Openbare Basisschool de Riemsloot is tien minuten lopen. De gemeente Ooststellingwerf biedt verder voorzieningen zoals een restaurant en bibliotheek in de buurt.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaardij De Smelthe Oosterwolde aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 549.000
Prijs per m²€ 2.889
Woonoppervlakte190m²
Perceeloppervlakte1079m²
Bouwjaar1930
EnergielabelC
BuurtAppelscha-Vaart
WijkAppelscha
GemeenteOoststellingwerf

Locatie

Vaart Zz 11, Appelscha

Buurt statistieken

Gegevens uit Appelscha-Vaart

Inwoners595
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Poiesz
Vaart Zuidzijde 47
728m
Aldi
Vaart Zuidzijde 55
823m
Lidl
Trambaan 9
4927m

Scholen

2 binnen 5 km

Christelijke Basisschool De Mandebrink
Basisonderwijs · 121 leerlingen
389m
Openbare Basisschool de Riemsloot
Basisonderwijs · 204 leerlingen
990m

Veelgestelde vragen

Over Vaart Zz 11, Appelscha

Welk energielabel heeft Vaart Zz 11?

De woning aan Vaart Zz 11 in Appelscha heeft energielabel C.

Is €549.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €549.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 190 m² met een perceel van 1079 m² in Appelscha. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, afhankelijk van staat en ligging. Het energielabel C is redelijk voor een woning uit 1930. Een taxatie kan uitsluitsel geven over de exacte marktwaarde.

Hoe is de bereikbaarheid van Appelscha-Vaart?

Appelscha-Vaart ligt in een landelijk gebied. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 20,1 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (483), wat past bij een rustige, niet-stedelijke omgeving.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn twee basisscholen op loopafstand: Christelijke Basisschool De Mandebrink (389 m) en Openbare Basisschool de Riemsloot (990 m). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Oosterwolde of Drachten, op ongeveer 6,5 km afstand.