Vrijstaande woning te koop: Veerweg 11, Steenbergen

Veerweg 11

Steenbergen-Centrum, Steenbergen

€ 679.750
Buurt Steenbergen-Centrum, SteenbergenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 162m²
21% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Veerweg in Steenbergen ademt rust en ruimte. Met 162 m² woonoppervlak en een perceel van 310 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan qua stookkosten. De vraagprijs van €679.750 is aan de hoge kant, maar dat past bij het formaat en de kwaliteit. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Steenbergen voor een breder beeld.

De buurt: Steenbergen-Centrum

Steenbergen-Centrum is een levendige buurt met een mix van jong en oud. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Het is fijn wonen met bewoners van allerlei leeftijden, een reële afspiegeling van de maatschappij." De voorzieningen zijn goed bereikbaar, en het park ligt op loopafstand. De buurt telt zo'n 4000 inwoners, met een bovengemiddeld aandeel 65-plussers. Meer weten? Lees verder over de buurt Steenbergen-Centrum.

Het dagelijks leven

De doordeweekse boodschappen doe je bij de Aldi, om de hoek op 5 minuten lopen. Ook de Albert Heijn en Lidl zijn op loopafstand. Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals De Wegwijzer en Groen van Prinsterer, beide op fietsafstand. Het voortgezet onderwijs vind je in de buurt, net als een huisartsenpraktijk. De gemeente Steenbergen biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Buuron & Kuipers Makelaars Taxateurs B.V.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 679.750
Prijs per m²€ 4.196
Woonoppervlakte162m²
Perceeloppervlakte310m²
Bouwjaar2000
EnergielabelB
BuurtSteenbergen-Centrum
WijkSteenbergen
GemeenteSteenbergen

Locatie

Veerweg 11, Steenbergen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.9
Yvonne Mens
10-07-2025
Modern wonen aan een drukke doorgaande weg

Sinds april 2024 bewoner in een mooi, modern appartementengebouw. Het is fijn wonen met bewoners van allerlei leeftijden, een reële afspiegeling van de maatschappij. Voorzieningen zijn gemakkelijk te bereiken, als voetganger, met de fiets of de auto. Er is volop parkeergelegenheid en savonds is de omgeving erg goed verlicht. Dat geeft een veilig gevoel. Het gebouw bevindt zich naast het Ravelijn. De doorgaande weg is druk, maar het brengt leven in de brouwerij. Er is ook een bushalte voor wie zich met het openbaar vervoer wil verplaatsen. Het vernieuwde park ligt op loopafstand. De plantsoenen zijn mooi aangelegd en worden goed onderhouden. Kortom ik ben een zeer tevreden inwoner.

Buurt statistieken

Gegevens uit Steenbergen-Centrum

Inwoners3.965
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Steenbergen-Centrum

Woningvoorraad2.016
Gem. WOZ-waarde€ 280.000
Koopwoningen54%
Huurwoningen46%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Aldi
Westdam 81
485m
Albert Heijn
Lindenburghlaan 1
706m
Lidl
Burg. van Loonstraat 72
850m

Veelgestelde vragen

Over Veerweg 11, Steenbergen

Welk energielabel heeft Veerweg 11?

De woning aan Veerweg 11 in Steenbergen heeft energielabel B.

Is €679.750 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs ligt 43% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€473.720). Maar deze woning is ook groter dan gemiddeld: 162 m² tegenover 134 m². De prijs per m² is €4.196, terwijl het buurtgemiddelde €3.861 is. Het is dus een premium woning, maar wel in een gewilde categorie.

Hoe is de buurt Steenbergen-Centrum om in te wonen?

De buurt heeft een gemiddelde beoordeling van 7,88. Bewoners waarderen de goede verlichting, het park op loopafstand en de mix van leeftijden. De doorgaande weg is wel druk, maar dat brengt volgens een bewoner 'leven in de brouwerij'. Er is volop parkeergelegenheid.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation ligt op 12,9 km afstand. Dat is een flink eind, dus voor woon-werkverkeer ben je vooral aangewezen op de auto of bus. Er is een bushalte vlakbij.

Zijn er scholen in de buurt?

De dichtstbijzijnde basisschool is RK Basisschool De Wegwijzer op 5,3 km. Ook Groen van Prinsterer (5,8 km) en Basisschool De Regenboog (6,1 km) zijn bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs is Curio Steenspil op 6,1 km een optie.

Hoeveel supermarkten zijn er in de omgeving?

Binnen 5 km zijn er vier supermarkten: Aldi (485 m), Albert Heijn (706 m), Lidl (850 m) en Jumbo (1,1 km). De Aldi is dus om de hoek.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is. In de buurt heeft slechts 7,7% van de koopwoningen label B, dus dit is bovengemiddeld. Je kunt lagere energiekosten verwachten dan bij een woning met label D of lager.

Buuron & Kuipers Makelaars Taxateurs B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen
Buuron & Kuipers Makelaars Taxateurs B.V.