Hoekwoning te koop: Molenweg 119, Steenbergen (Nb)
KopenSteenbergenHoekwoningenMolenweg 119

Molenweg 119

Steenbergen-Centrum, Steenbergen

€ 729.000
Buurt Steenbergen-Centrum, Steenbergen (Nb)Bekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 193m²
44% groter dan gemiddeld in de buurt
Jumbo op 470m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning aan de rand van het centrum

Deze hoekwoning uit 2012 aan de Molenweg in Steenbergen is een flinke woning met een woonoppervlak van 193 m² en een perceel van 365 m². Het energielabel A betekent dat je weinig aan stookkosten kwijt zult zijn. De woning is gebouwd in een moderne stijl en ligt aan een doorgaande weg, wat voor levendigheid zorgt. Met een vraagprijs van €729.000 is deze woning aan de hoge kant vergeleken met andere hoekwoningen in Steenbergen.

Steenbergen-Centrum: een gemêleerde buurt

De woning ligt in de buurt Steenbergen-Centrum. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 7,88. Een bewoner zegt: "Het is fijn wonen met bewoners van allerlei leeftijden, een reële afspiegeling van de maatschappij." De buurt heeft een mix van inwoners, met relatief veel 65-plussers en eenpersoonshuishoudens. De omgeving is goed verlicht en voelt veilig aan.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo, die om de hoek zit op 470 meter. Ook de Lidl, Aldi en Albert Heijn zijn op loopafstand. Basisscholen zijn er in de buurt, zoals RK Basisschool De Wegwijzer op 4,7 km. Het voortgezet onderwijs is te vinden op Curio steenspil, op 5,3 km. Het park en plantsoen liggen op loopafstand. De gemeente Steenbergen biedt een prettige woonomgeving.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Buuron & Kuipers Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 729.000
Prijs per m²€ 3.777
Woonoppervlakte193m²
Perceeloppervlakte365m²
Bouwjaar2012
EnergielabelA
BuurtSteenbergen-Centrum
WijkSteenbergen
GemeenteSteenbergen

Locatie

Molenweg 119, Steenbergen (Nb)

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.9
Yvonne Mens
10-07-2025
Modern wonen aan een drukke doorgaande weg

Sinds april 2024 bewoner in een mooi, modern appartementengebouw. Het is fijn wonen met bewoners van allerlei leeftijden, een reële afspiegeling van de maatschappij. Voorzieningen zijn gemakkelijk te bereiken, als voetganger, met de fiets of de auto. Er is volop parkeergelegenheid en savonds is de omgeving erg goed verlicht. Dat geeft een veilig gevoel. Het gebouw bevindt zich naast het Ravelijn. De doorgaande weg is druk, maar het brengt leven in de brouwerij. Er is ook een bushalte voor wie zich met het openbaar vervoer wil verplaatsen. Het vernieuwde park ligt op loopafstand. De plantsoenen zijn mooi aangelegd en worden goed onderhouden. Kortom ik ben een zeer tevreden inwoner.

Buurt statistieken

Gegevens uit Steenbergen-Centrum

Inwoners3.965
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Steenbergen-Centrum

Woningvoorraad2.016
Gem. WOZ-waarde€ 280.000
Koopwoningen54%
Huurwoningen46%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Jumbo
Floraplein 2
470m
Lidl
Burg. van Loonstraat 72
589m
Aldi
Westdam 81
712m

Scholen

1 binnen 5 km

RK Basisschool De Wegwijzer
Basisonderwijs · 69 leerlingen
4693m

Veelgestelde vragen

Over Molenweg 119, Steenbergen (Nb)

Welk energielabel heeft Molenweg 119?

De woning aan Molenweg 119 in Steenbergen (Nb) heeft energielabel A.

Is de vraagprijs van €729.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt 54% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€473.720). De woning is echter ook 44% groter dan het buurtgemiddelde (134 m²) en heeft een energielabel A. In de buurt zijn 25 koopwoningen beschikbaar, met een gemiddelde prijs per m² van €3.861. Deze woning komt uit op €3.777 per m², wat net onder het gemiddelde ligt. De prijs is aan de hoge kant, maar gezien de grootte en het energielabel niet onredelijk.

Hoe is de buurt Steenbergen-Centrum om in te wonen?

De buurt krijgt een 7,88 van bewoners. Het is een gemêleerde buurt met veel 65-plussers en eenpersoonshuishoudens. Een bewoner noemt het een fijne plek met een goede mix van leeftijden. De omgeving is goed verlicht en voelt veilig. Er is volop parkeergelegenheid en voorzieningen zijn makkelijk te bereiken. De doorgaande weg is druk, maar dat brengt leven in de brouwerij.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt werden afgelopen periode 59 koopwoningen verkocht met een gemiddelde verkooptijd van 108 dagen. Dat is iets meer dan drie maanden. De gemiddelde verkoopprijs was €448.153. Deze woning is met €729.000 fors duurder, dus de verkooptijd kan afwijken.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Jumbo op 470 m, Lidl op 589 m, Aldi op 712 m en Albert Heijn op 756 m. Ook zijn er basisscholen en een middelbare school binnen 5 km. Het park en plantsoen liggen op 300 m. Het treinstation is wel ver weg (12,9 km), maar er is een bushalte in de buurt.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn 163 misdrijven geregistreerd, maar het aantal inwoners is 3.965. Een bewoner zegt dat de omgeving 's avonds goed verlicht is en een veilig gevoel geeft. Het is een gemiddelde score voor een centrumgebied.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. In de buurt heeft 15,4% van de koopwoningen label A en 7,7% label A+. De meeste woningen (61,5%) hebben een label D of lager. Met label A kun je rekenen op lage energiekosten.

Buuron & Kuipers Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Steenbergen-Centrum

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Als eerste reageren?Download de gratis Buurtje.nl app
Bekijk