Vrijstaande woning te koop: Vilstersedijk 18B, Dalmsholte
KopenOmmenVrijstaande woningenVilstersedijk 18B

Vilstersedijk 18B

Buurtschap Dalmsholte, Ommen

€ 445.000
Buurt Buurtschap Dalmsholte, DalmsholteBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 430m²
430m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
38% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Dalmsholte

Deze vrijstaande woning aan de Vilstersedijk 18B in Dalmsholte ademt landelijke rust. Met 430 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 6010 m² is er volop plek voor een groot gezin of wie van ruimte houdt. Het bouwjaar 1910 geeft de woning karakter, maar vraagt ook om liefde. De vraagprijs van €445.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Ommen.

Buurtschap Dalmsholte

Dalmsholte is een kleine buurtschap met 330 inwoners, waar het leven rustig en dorps is. De meeste huishoudens bestaan uit gezinnen met kinderen (55%) en de gemiddelde huishoudensgrootte is 2,8. Het is een plek waar je elkaar kent. De buurt Buurtschap Dalmsholte is niet stedelijk (stedelijkheidsklasse 5) en de omgevingsadressendichtheid is laag. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, op ongeveer drie kilometer afstand. Andere supermarkten zoals Aldi en Albert Heijn zijn verder weg. In de buurt zijn drie basisscholen: Kindcentrum Heidepark (2,8 km), PCBS De Regenboog (2,9 km) en Basisschool Sprankel! (3,1 km). Het treinstation ligt op 7,9 km afstand. De gemeente Ommen biedt voorzieningen zoals een restaurant op 1,7 km en een bibliotheek op 3,8 km.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van der Lelij Vastgoed VOF.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 oktober 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 445.000
Prijs per m²€ 1.035
Woonoppervlakte430m²
Perceeloppervlakte6010m²
Bouwjaar1910
BuurtBuurtschap Dalmsholte
WijkDalmsholte
GemeenteOmmen

Locatie

Vilstersedijk 18B, Dalmsholte

Buurt statistieken

Gegevens uit Buurtschap Dalmsholte

Inwoners330
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

1 binnen 5 km

PLUS
Kroonplein 18
2937m
Aldi
Kerkplein 17
6709m
Albert Heijn
Raadhuisstraat 13
6761m

Scholen

3 binnen 5 km

Kindcentrum Heidepark
Basisonderwijs · 94 leerlingen
2751m
Protestants Christelijke Basisschool De Regenboog
Basisonderwijs · 67 leerlingen
2944m
Basisschool Sprankel!
Basisonderwijs · 297 leerlingen
3087m

Veelgestelde vragen

Over Vilstersedijk 18B, Dalmsholte

Is €445.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €445.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Dalmsholte. Het perceel van 6010 m² is uitzonderlijk groot, wat de prijs rechtvaardigt. Houd er rekening mee dat het bouwjaar 1910 is, dus er kunnen onderhoudskosten zijn. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de gemeente Ommen om een goed beeld te krijgen.

Hoe is de bereikbaarheid van Dalmsholte?

Dalmsholte is een landelijke buurtschap, dus je bent aangewezen op de auto. Het treinstation ligt op 7,9 km afstand. Openbaar vervoer is beperkt; een auto is aan te raden.

Wat voor onderhoud vraagt een huis uit 1910?

Een woning uit 1910 heeft vaak karakteristieke details, maar kan ook verouderde installaties hebben. Denk aan isolatie, leidingen en dak. Het energielabel is niet bekend, maar oudere huizen zijn vaak minder zuinig.