Vrijstaande woning te koop: Vissersdijk 49, Dordrecht
KopenDordrechtVrijstaande woningenVissersdijk 49

Vissersdijk 49

Vissersdijk-Oost, Dordrecht

€ 710.000
Buurt Vissersdijk-Oost, DordrechtBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 127m²
127m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
43% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Vrijstaande woning in rustige buurt

Deze vrijstaande woning aan de Vissersdijk in Dordrecht ademt karakter met zijn bouwjaar 1900. Met 127 m² woonoppervlak en een ruime tuin van 280 m² biedt het een fijne plek voor wie van ruimte en historie houdt. De woning heeft energielabel C, wat betekent dat de stookkosten redelijk zijn. Met een vraagprijs van €710.000 is dit aanbod aan de hoge kant, maar dat past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Dordrecht.

Buurt Vissersdijk-Oost

Vissersdijk-Oost is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De buurt telt 490 inwoners, vooral gezinnen en oudere stellen. Het is een veilige buurt met slechts 5 misdrijven per jaar. De buurt Vissersdijk-Oost heeft een dorps karakter, terwijl je binnen tien minuten in het centrum van Dordrecht bent.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij PLUS op 5 minuten lopen of Albert Heijn op 6 minuten. Kinderen kunnen naar obs De Griffioen (basisonderwijs) op 8 minuten lopen of Yuverta vmbo Dordrecht (voortgezet onderwijs) op 7 minuten. De gemeente Dordrecht biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via NOUWEN Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 710.000
Prijs per m²€ 5.591
Woonoppervlakte127m²
Perceeloppervlakte280m²
Bouwjaar1900
EnergielabelC
BuurtVissersdijk-Oost
WijkDubbeldam
GemeenteDordrecht

Locatie

Vissersdijk 49, Dordrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Vissersdijk-Oost

Inwoners490
Mannen52%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Vissersdijk-Oost

Woningvoorraad169
Gem. WOZ-waarde€ 632.000
Koopwoningen99%
Huurwoningen1%

Supermarkten

35 binnen 5 km

PLUS
Van Eesterenplein 23
522m
Albert Heijn
Van Eesterenplein 99
595m
Nettorama
Damplein 16
878m

Scholen

84 binnen 5 km

Auris Ammanschool
Speciaal onderwijs · 105 leerlingen
612m
Yulius De Atlas
Speciaal onderwijs · 194 leerlingen
631m
Yuverta vmbo Dordrecht
Voortgezet onderwijs · 534 leerlingen
670m

Veelgestelde vragen

Over Vissersdijk 49, Dordrecht

Welk energielabel heeft Vissersdijk 49?

De woning aan Vissersdijk 49 in Dordrecht heeft energielabel C.

Is €710.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €710.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs in de buurt van €947.857. De woning is wel kleiner dan veel andere vrijstaande huizen in de buurt, maar heeft een ruime tuin. Het energielabel C is gemiddeld. Of de prijs realistisch is, hangt af van de staat van het onderhoud en de exacte ligging.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 1,5 km afstand, dus op loopafstand. Dordrecht Centrum is op fietsafstand.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning uit 1900 met een woonoppervlak van 127 m² en een perceel van 280 m². Het energielabel is C. De woning heeft een karakteristieke uitstraling en een ruime tuin.