Vrijstaande woning te koop: Waalbandijk 116, Dodewaard

Waalbandijk 116

Verspreide huizen Dodewaard-Oost en Wely, Neder-Betuwe

€ 1.000.000
Buurt Verspreide huizen Dodewaard-Oost en Wely, DodewaardBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 496m²
496m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Aan de Waalbandijk in Dodewaard staat deze vrijstaande woning uit 1790, met een flink perceel van bijna een hectare. Het is een plek waar rust en ruimte de boventoon voeren, midden in het buitengebied. De woning heeft 496 m² woonoppervlak en een energielabel G, wat betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. Met een vraagprijs van €1.000.000 is dit een forse prijs, maar voor een woning met zoveel grond en karakter is dat marktconform. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Neder-Betuwe.

## De buurt Verspreide huizen Dodewaard-Oost en Wely is een landelijk gebied met 335 inwoners. Het is een omgeving met veel eengezinswoningen en relatief veel gezinnen. De bewoners zijn tevreden over de rust, maar er zijn geen reviews beschikbaar om dat te staven. De buurt is niet stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 49, wat past bij het landelijke karakter.

Het dagelijks leven speelt zich af in Dodewaard en omgeving. Voor de boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 2,2 km afstand, of bij Coop op 2,6 km. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals Kindcentrum De Wegwijzer (2 km) of RKBS 't Klosterhufke (2,1 km). Het treinstation ligt op 2,8 km. De gemeente Neder-Betuwe biedt voorzieningen als huisartsen en bibliotheek op een paar kilometer afstand.

## Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ras Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt27 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.000.000
Prijs per m²€ 2.016
Woonoppervlakte496m²
Perceeloppervlakte9643m²
Bouwjaar1790
EnergielabelG
BuurtVerspreide huizen Dodewaard-Oost en Wely
WijkDodewaard
GemeenteNeder-Betuwe

Locatie

Waalbandijk 116, Dodewaard

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Dodewaard-Oost en Wely

Inwoners335
Mannen52%
Vrouwen49%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Jumbo
Leegstraat 7c
2214m
Coop
Molenpad 1
2646m
Coop
Het Dorpsplein 8
3436m

Scholen

13 binnen 5 km

Kindcentrum De Wegwijzer
Basisonderwijs · 148 leerlingen
2049m
Rooms Katholieke Basisschool t Klosterhufke
Basisonderwijs · 110 leerlingen
2058m
Openbare Basisschool De Bellefleur
Basisonderwijs · 54 leerlingen
2526m

Veelgestelde vragen

Over Waalbandijk 116, Dodewaard

Welk energielabel heeft Waalbandijk 116?

De woning aan Waalbandijk 116 in Dodewaard heeft energielabel G.

Is €1.000.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.000.000 is fors, maar past bij een vrijstaande woning met 496 m² woonoppervlak en een perceel van 9643 m². Het energielabel G betekent wel dat de stookkosten hoog kunnen zijn. Vergelijkbare woningen in de regio zijn schaars, dus de prijs is marktconform voor dit type object.

Wat betekent energielabel G voor de maandlasten?

Energielabel G is het minst zuinige label. Dat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is en je hoge energiekosten kunt verwachten, vooral in de winter.

Hoe is het openbaar vervoer in Dodewaard?

Het treinstation ligt op 2,8 km afstand, wat goed te doen is met de fiets of auto. Vanaf daar kun je naar Arnhem of Nijmegen reizen.