Vrijstaande woning te koop: Westbroekse Binnenweg 12, Tienhoven
Verkocht onder voorbehoud
KopenStichtse VechtVrijstaande woningenWestbroekse Binnenweg 12

Westbroekse Binnenweg 12

Molenpolder, Stichtse Vecht

€ 998.000
Buurt Molenpolder, TienhovenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 151m²
151m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Tienhoven

Deze vrijstaande woning aan de Westbroekse Binnenweg 12 ligt in het buitengebied van Tienhoven, waar rust en groen de boventoon voeren. Met 151 m² woonoppervlak en een perceel van 1335 m² is er volop plek voor een gezin of wie van tuinieren houdt. Het energielabel C is redelijk voor een woning uit 1983. De vraagprijs van €998.000 is aan de hoge kant, maar past bij het royale perceel en de schaarse vrijstaande woningen in Stichtse Vecht.

Buurt Molenpolder

De buurt Molenpolder is een dunbevolkt buitengebied met 970 inwoners. Bijna alle woningen zijn eengezinswoningen en 81% is koop. De bevolking is relatief oud: de grootste groep is 45-65 jaar. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de lage misdaadcijfers (65 misdrijven) wijzen op een veilige omgeving.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de omliggende dorpen. De dichtstbijzijnde supermarkt, Jumbo, ligt op twee straten verder (ruim 2 km). Ook Albert Heijn en Vomar zijn om de hoek. Basisschool De Klaroen (2,2 km) en WereldKidz Palet (2,5 km) zijn de dichtstbijzijnde scholen. De gemeente Stichtse Vecht biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 2,9 km en een park op 2,9 km.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder ERA Ritter Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 998.000
Prijs per m²€ 6.609
Woonoppervlakte151m²
Perceeloppervlakte1335m²
Bouwjaar1983
EnergielabelC
BuurtMolenpolder
WijkTienhoven
GemeenteStichtse Vecht

Locatie

Westbroekse Binnenweg 12, Tienhoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Molenpolder

Inwoners970
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

21 binnen 5 km

Jumbo
Franciscusdreef 88
2372m
Albert Heijn
Dr. Plesmanlaan 138
2759m
Vomar
Pieter de Hooghstraat 5
3097m

Scholen

47 binnen 5 km

Basisschool De Klaroen
Basisonderwijs · 66 leerlingen
2167m
WereldKidz Palet
Basisonderwijs · 198 leerlingen
2482m
Het Kompas
Basisonderwijs · 313 leerlingen
2482m

Veelgestelde vragen

Over Westbroekse Binnenweg 12, Tienhoven

Welk energielabel heeft Westbroekse Binnenweg 12?

De woning aan Westbroekse Binnenweg 12 in Tienhoven heeft energielabel C.

Is €998.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €998.000 is aan de hoge kant, maar het perceel van 1335 m² is uitzonderlijk groot voor een vrijstaande woning in dit segment. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak kleiner of hebben minder grond. Het energielabel C is gemiddeld voor een woning uit 1983. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de bereikbaarheid van Tienhoven?

Tienhoven ligt in het buitengebied van Stichtse Vecht. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 6,7 km afstand. Openbaar vervoer is beperkt; een auto is aan te raden.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op fietsafstand. De dichtstbijzijnde is Basisschool De Klaroen op 2,2 km, gevolgd door WereldKidz Palet en Het Kompas op 2,5 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Maarssen of Utrecht, op 5,8 km.